Kategoria: PGNiG Superliga

Niemal wszystko jasne przed nowym sezonem

Po zdobyciu 3 z rzędu brązowego medalu Mistrzostw Polski zespół “Azotów-Puławy” czeka prawdziwa kadrowa rewolucja …
Jerzy Witaszek, Prezes Klubu: Ja bym to nazwał raczej głęboka przebudową, która wynika z dwóch zasadniczych powodów. Po pierwsze z potrzeby stałego rozwoju drużyny, po drugie z planów sportowych zawodników, którzy chcą kontynuować swoją karierę w innych klubach. Więcej “Niemal wszystko jasne przed nowym sezonem”

Zadanie wykonane!!!

Mimo, iż wielu straciło nadzieję na wywalczenie medalu w zakończonych dziś rozgrywkach. Tymczasem niebywale zdeterminowani Azotowcy nie tylko odrobili sześciobramkową stratę z Kwidzyna, ale dorzucili jeszcze cztery gole. Ostatecznie po świetnym meczu podopieczni Marcina Kurowskiego wygrali 30:20 i po raz trzeci z rzędu wywalczyli brązowe medale. Więcej “Zadanie wykonane!!!”

UWAGA KIBICE!!!

Ostatni mecz w sezonie dla „Azotów-Puławy” lub MMTS-u Kwidzyn będzie okazją do świętowania zdobycia brązowego medalu. Podczas celebrowania przez zawodników, trenerów, a także kibiców zwycięstwa, bardzo często pojawia się szampan. Klub Sportowy „Azoty-Puławy”, będący gospodarzem zawodów informuje, że zgodnie z zaleceniami Ligi Zawodowej zakazane jest wnoszenie alkoholu i świętowanie zwycięstwa za jego pomocą (w tym szampana). Więcej “UWAGA KIBICE!!!”