Kategoria: II liga

Było blisko

Bardzo blisko wywalczenia punktów w Rudzie Śląskiej byli drugoligowcy “Azotów-Puławy”. Podopieczni Piotra Dropka wygrywali do przerwy trzema golami. W drugiej odsłonie ton wydarzeniom na parkiecie nadawali faworyzowani miejscowi. W ostatniej minucie puławianie wyrównali, ale ostatni cios w końcówce meczu zadał zespół Grunwaldu, który wygrał 30:29. Więcej “Było blisko”

Postraszyli lidera

Niewiele brakowało, a lider rozgrywek II ligi straciłby punkty w Puławach. Osłabieni brakiem Kacpra Adamczuka i kontuzjowanego na początku meczu Kamila Mielczarskiego Azotowcy postawili bardzo trudne warunki Viretowi. Goście wygrali, ale do końca meczu musieli walczyć o komplet punktów.

Więcej “Postraszyli lidera”

Wygrana w Przeworsku

Coraz więcej powodów do radości daje nam drugi zespół “Azotów-Puławy”. Tym razem podopieczni Piotra Dropka przywieźli dwa punkty z Przeworska, pokonując tamtejszego Orła 34:26. Azotowcy wzięli więc udany rewanż za porażkę w pierwszej rundzie rozgrywek II ligi. Najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole z Puław był Kacper Adamczuk, zdobywca 9 goli. Więcej “Wygrana w Przeworsku”