Kategoria: Inne

Uwaga!!!

KS “Azoty-Puławy” S.A. informuje, iż poszukuje mieszkania do wynajęcia – 2 pokoje z kuchnią, umeblowane, w dobrym standardzie. Jeśli ktoś z Państwa posiada takowe prosimy o kontakt pod numerem telefonu 81 888-09-77 lub bezpośrednio w siedzibie Klubu – Al. Partyzantów 11 (hala sportowa, pierwsze piętro).

Dzieci na treningu (video)

Blisko czterdzieścioro dzieci z roczników 2004 i 2007 wzięło udział w zorganizowanym po raz pierwszy przez Klub Sportowy “Azoty-Puławy” treningu otwartym. Zajęcia poprowadzili czterej zawodnicy pierwszego zespołu – Bartosz Jurecki i Krzysztof Łyżwa oraz Piotr Masłowski i Przemysław Krajewski. Celem zabawy było zachęcenie młodych puławian do uprawiania piłki ręcznej. Jak zapowiadają organizatorzy – trenerzy i nauczyciele Piotr Dropek i Artur Witkowski – podobne akcje odbywać się będą jeszcze nie raz. Więcej “Dzieci na treningu (video)”

Koszulki dla kibiców po raz czwarty

Już czwarta grupa kibiców (członków wspierających Klubu) otrzymała repliki koszulek meczowych. Tym razem wręczali je Prezes Grupy Puławy Jacek Janiszek i członek Rady Nadzorczej puławskiej Spółki Jacek Wójtowicz. Łącznie do tej pory koszulki otrzymało ponad 100 sympatyków “Azotów-Puławy”. Mamy nadzieję, że obdarowani będą ubierać otrzymane koszulki na mecze swojego ulubionego zespołu i ubrani tak jak grający na parkiecie szczypiorniści będą ósmym zawodnikiem Azotów.
Więcej “Koszulki dla kibiców po raz czwarty”

Zapraszamy!!!

Klub Sportowy Piłki Ręcznej „Azoty-Puławy” Spółka Akcyjna serdecznie zaprasza dzieci z roczników 2004 i 2007 na bezpłatne zajęcia treningowe z zawodnikami naszego klubu. Zajęcia odbędą się w dniu 03.04.2017 r. (poniedziałek) o godzinie 15.00 (rocznik 2007) i 16.00 (rocznik 2004) w hali MOSiR  przy Alei Partyzantów w Puławach. Uczestnicy powinni być pod opieką rodziców i posiadać oświadczenie o stanie zdrowia dziecka. Więcej “Zapraszamy!!!”

Kolejne koszulki dla kibiców

Już po raz czwarty kibice naszego Klubu otrzymają repliki koszulek meczowych. W przerwie meczu z KPR Legionowo białe koszulki trafią do: Michała Lewtaka, Jacka Markowskiego, Romana Maruszaka, Jakuba Nowakowskiego, Bogdana Seroki, Pawła Supersona, Piotra Telendy, Mariusza Urbanka, Dawida Urbanka, Wojciecha Zagury, Łukasza Wolskiego, Tomasza Wołkanowicza, Adama Zwolskiego, Andrzeja Żurka, Andrzeja Białka, Janusza Białka, Andrzeja Błaszczaka, Pawła Błaszczaka, Anny Boronowskiej, Magdaleny Boronowskiej, Michała Boronowskiego, Roberta Boronowskiego, Marka Ceckiewicza, Mariusza Chmiela, Cezarego Dudka i Remigiusza Gąsiora. Wszystkie osoby prosimy o zejście na parkiet w przerwie sobotniego meczu.

Ogłoszenie

Zarząd Klubu Sportowego Piłki Ręcznej „Azoty-Puławy” Spółka Akcyjna poszukuje osoby chętnej do odbycia stażu na stanowisku II trenera i kierownika drużyny. Klub zapewnia odbycie stażu przy jednej z najlepszych drużyn piłki ręcznej w Polsce, pracę z wysoko wykwalifikowanym zespołem trenerskim i znakomitymi zawodnikami oraz w godziwych warunkach (gwarantuje  mieszkanie). Po odbycie stażu możliwe zatrudnienie w Klubie na stałe. Wymogi formalne  zamykają się w posiadaniu uprawnień trenerskich (im wyższych tym lepiej) oraz znajomości pracy na w/w stanowisku, komunikatywności i operatywności.

Oferty prosimy składać w siedzibie Klubu Sportowego Piłki Ręcznej  „Azoty-Puławy” Spółka Akcyjna, mieszczącej się pod adresem: Aleja Partyzantów 11, 24-100 Puławy do dnia 24.03.2017 r. w zaklejonej kopercie z dopiskiem: „Oferta stażu dla trenera/kierownika”.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 603 582 677