Terminarz II ligi

1 kolejka
24/25.09.2016 (sobota/niedziela)
Azoty-Puławy II – MOSiR Bochnia
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce  – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
SPR Orzeł Przeworsk – SPR Wisła Sandomierz
KS Viret CMC Zawiercie – MKKS Gloria Katowice

28.09.2016 (środa)
KU AZS UJK Kielce – SPR Grunwald Ruda Śląska

Pauzują: MKS Padwa Zamość i MUKS Siódemka Mysłowice

2 kolejka
01/02.10.2016 (sobota/niedziela)
MKS Padwa Zamość – MKKS Gloria Katowice
SPR Wisła Sandomierz – KS Viret CMC Zawiercie
SPR Grunwald Ruda Śląska – SPR Orzeł Przeworsk
KU AZS UJK Kielce – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
MOSiR Bochnia – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

Pauzują: Azoty-Puławy II i MUKS Siódemka Mysłowice

3 kolejka
08/09.10.2016 (sobota/niedziela)
MUKS Siódemka Mysłowice – MKS Padwa Zamość
SPR Orzeł Przeworsk – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
KS Viret CMC Zawiercie – SPR Grunwald Ruda Śląska
MKKS Gloria Katowice – SPR Wisła Sandomierz

11/12.10 (wtorek/środa)
KU AZS UJK Kielce – MOSiR Bochnia

Pauzują: Azoty-Puławy II i AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

4 kolejka
15/16.10.2016 (sobota/niedziela)
MKS Padwa Zamość – SPR Wisła Sandomierz
SPR Grunwald Ruda Śląska – MKKS Gloria Katowice
Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – KS Viret CMC Zawiercie
MOSiR Bochnia – SPR Orzeł Przeworsk
MUKS Siódemka Mysłowice – Azoty II Puławy

Pauzują: KU AZS UJK Kielce i AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

5 kolejka
22/23.10.2016 (sobota /niedziela)
Azoty-Puławy II – MKS Padwa Zamość
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – MUKS Siódemka Mysłowice
KS Viret CMC Zawiercie – MOSiR Bochnia
MKKS Gloria Katowice – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
SPR Wisła Sandomierz – SPR Grunwald Ruda Śląska

Pauzują: KU AZS UJK Kielce i SPR Orzeł Przeworsk

6 kolejka
29/30.10.2016 (sobota/niedziela)
MKS Padwa Zamość – SPR Grunwald Ruda Śląska
Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – SPR Wisła Sandomierz
MOSiR Bochnia – MKKS Gloria Katowice
MUKS Siódemka Mysłowice – KU AZS UJK Kielce
Azoty-Puławy II – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

Pauzują: KS Viret CMC Zawiercie i SPR Orzeł Przeworsk

7 kolejka
05/06.11.2016 (sobota/niedziela)
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – MKS Padwa Zamość
KU AZS UJK Kielce – Azoty-Puławy II
SPR Orzeł Przeworsk – MUKS Siódemka Mysłowice
SPR Wisła Sandomierz – MOSiR Bochnia
SPR Grunwald Ruda Śląska – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków

Pauzują: KS Viret CMC Zawiercie i MKKS Gloria Katowice

8 kolejka
12/13.11.2016 (sobota/niedziela)
MKS Padwa Zamość – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
MOSiR Bochnia – SPR Grunwald Ruda Śląska
MUKS Siódemka Mysłowice – KS Viret CMC Zawiercie
Azoty-Puławy II – SPR Orzeł Przeworsk
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce  – KU AZS UJK Kielce

Pauzują: SPR Wisła Sandomierz i MKKS Gloria Katowice

9 kolejka
19/2011.2016 (sobota/niedziela)
KU AZS UJK Kielce – MKS Padwa Zamość
SPR Orzeł Przeworsk – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
KS Viret CMC Zawiercie -Azoty-Puławy II
MKKS Gloria Katowice – MUKS Siódemka Mysłowice
Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – MOSiR Bochnia

Pauzują: SPR Wisła Sandomierz i SPR Grunwald Ruda Śląska

10 Kolejka
26/27.11.2016 (sobota/niedziela)
MKS Padwa Zamość – MOSiR Bochnia
MUKS Siódemka Mysłowice – SPR Wisła Sandomierz
Azoty-Puławy II – MKKS Gloria Katowice
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – KS Viret CMC Zawiercie
KU AZS UJK Kielce – SPR Orzeł Przeworsk

Pauzują: Krakowiak Szkoła Gortata Kraków i SPR Grunwald Ruda Śląska

11 kolejka
03/04.12.2016 (sobota/niedziela)
SPR Orzeł Przeworsk – MKS Padwa Zamość
KS Viret CMC Zawiercie – KU AZS UJK Kielce
MKKS Gloria Katowice – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
SPR Wisła Sandomierz – Azoty-Puławy II
SPR Grunwald Ruda Śląska – MUKS Siódemka Mysłowice

Pauzują: Krakowiak Szkoła Gortata Kraków i MOSiR Bochnia

12 kolejka
10/11.12.2016 (sobota/niedziela)
MUKS Siódemka Mysłowice – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Azoty-Puławy II – SPR Grunwald Ruda Śląska
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – SPR Wisła Sandomierz
KU AZS UJK Kielce – MKKS Gloria Katowice
SPR Orzeł Przeworsk – KS Viret CMC Zawiercie

Pauzują: MKS Padwa Zamość i MOSiR Bochnia

13 kolejka
17/18.12.2016 (sobota/niedziela)
KS Viret CMC Zawiercie – MKS Padwa Zamość
MKKS Gloria Katowice – SPR Orzeł Przeworsk
SPR Wisła Sandomierz – KU AZS UJK Kielce
SPR Grunwald Ruda Śląska – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – Azoty-Puławy II
MOSiR Bochnia – MUKS Siódemka Mysłowice

14 kolejka
14/15.01.2017 (sobota/niedziela)
MOSiR Bochnia – Azoty-Puławy II
Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
SPR Grunwald Ruda Śląska – KU AZS UJK Kielce
SPR Wisła Sandomierz – SPR Orzeł Przeworsk
MKKS Gloria Katowice – KS Viret CMC Zawiercie

Pauzują: MKS Padwa Zamość i MUKS Siódemka Mysłowice

15 kolejka
21/22.01.2017 (sobota/niedziela)
MKKS Gloria Katowice – MKS Padwa Zamość
KS Viret CMC Zawiercie – SPR Wisła Sandomierz
SPR Orzeł Przeworsk – SPR Grunwald Ruda Śląska
Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – KU AZS UJK Kielce
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – MOSiR Bochnia

PauzująAzoty-Puławy II i MUKS Siódemka Mysłowice

16 kolejka
28/29.01.2017 (sobota/niedziela)
MKS Padwa Zamość – MUKS Siódemka Mysłowice
MOSiR Bochnia – KU AZS UJK Kielce
Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – SPR Orzeł Przeworsk
SPR Grunwald Ruda Śląska – KS Viret CMC Zawiercie
SPR Wisła Sandomierz – MKKS Gloria Katowice

PauzująAzoty-Puławy II i AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

17 kolejka
11/12.02.2017 (sobota/niedziela)
SPR Wisła Sandomierz – MKS Padwa Zamość
MKKS Gloria Katowice – SPR Grunwald Ruda Śląska
KS Viret CMC Zawiercie – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
SPR Orzeł Przeworsk – MOSiR Bochnia
Azoty-Puławy II – MUKS Siódemka Mysłowice

Pauzują: KU AZS UJK Kielce i AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

18 kolejka
25/26.02.2017 (sobota/niedziela)
MKS Padwa Zamość – Azoty-Puławy II
MUKS Siódemka Mysłowice – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – MKKS Gloria Katowice
SPR Grunwald Ruda Śląska – SPR Wisła Sandomierz

28.02.2017 (środa)
MOSiR Bochnia – KS Viret CMC Zawiercie

Pauzują: KU AZS UJK Kielce i SPR Orzeł Przeworsk

19 kolejka
04/05.03.2017 (sobota/niedziela)
SPR Grunwald Ruda Śląska – MKS Padwa Zamość
SPR Wisła Sandomierz – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
MKKS Gloria Katowice – MOSiR Bochnia
KU AZS UJK Kielce – MUKS Siódemka Mysłowice
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – Azoty-Puławy II

Pauzują: KS Viret CMC Zawiercie i SPR Orzeł Przeworsk

20 kolejka
11/12.03.2017 (sobota/niedziela)
MKS Padwa Zamość – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Azoty-Puławy II – KU AZS UJK Kielce
MUKS Siódemka Mysłowice – SPR Orzeł Przeworsk
MOSiR Bochnia – SPR Wisła Sandomierz
Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – SPR Grunwald Ruda Śląska

Pauzują: KS Viret CMC Zawiercie i MKKS Gloria Katowice

21 kolejka
18/19.03.2017 (sobota/niedziela)
Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – MKS Padwa Zamość
SPR Grunwald Ruda Śląska – MOSiR Bochnia
KS Viret CMC Zawiercie – MUKS Siódemka Mysłowice
SPR Orzeł Przeworsk – Azoty-Puławy II
KU AZS UJK Kielce – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

Pauzują: SPR Wisła Sandomierz i MKKS Gloria Katowice

22 kolejka
25/26.03.2017 (sobota/niedziela)
MKS Padwa Zamość – KU AZS UJK Kielce
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – SPR Orzeł Przeworsk
Azoty-Puławy II – KS Viret CMC Zawiercie
MUKS Siódemka Mysłowice – MKKS Gloria Katowice
MOSiR Bochnia – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków

Pauzują: SPR Wisła Sandomierz i SPR Grunwald Ruda Śląska

23 kolejka
01/02.04.2017 (sobota/niedziela)
MOSiR Bochnia – MKS Padwa Zamość
SPR Wisła Sandomierz – MUKS Siódemka Mysłowice
MKKS Gloria Katowice – Azoty-Puławy II
KS Viret CMC Zawiercie – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
SPR Orzeł Przeworsk – KU AZS UJK Kielce

Pauzują: Krakowiak Szkoła Gortata Kraków i SPR Grunwald Ruda Śląska

24 kolejka
08/09.04.2017 (sobota/niedziela)
MKS Padwa Zamość – SPR Orzeł Przeworsk
KU AZS UJK Kielce – KS Viret CMC Zawiercie
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – MKKS Gloria Katowice
Azoty-Puławy II – SPR Wisła Sandomierz
MUKS Siódemka Mysłowice – SPR Grunwald Ruda Śląska

Pauzują: Krakowiak Szkoła Gortata Kraków i MOSiR Bochnia

25 kolejka
23.04.2017 (sobota)
Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – MUKS Siódemka Mysłowice
SPR Grunwald Ruda Śląska – Azoty-Puławy II
SPR Wisła Sandomierz – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
MKKS Gloria Katowice – KU AZS UJK Kielce
KS Viret CMC Zawiercie – SPR Orzeł Przeworsk

Pauzują: MKS Padwa Zamość i MOSiR Bochnia

26 kolejka
30.04.2017 (sobota)
MKS Padwa Zamość – KS Viret CMC Zawiercie
SPR Orzeł Przeworsk – MKKS Gloria Katowice
KU AZS UJK Kielce – SPR Wisła Sandomierz
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – SPR Grunwald Ruda Śląska
Azoty-Puławy II – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
MUKS Siódemka Mysłowice – MOSiR Bochnia