UWAGA DZIENNIKARZE – Akredytacje!!!

Przed nami drugi mecz fazy grupowej Pucharu EHF w roli gospodarza. 24 lutego w hali Globus zmierzymy się z Chambery Savoie. Przypominamy, iż akredytacje dla dziennikarzy i ekip telewizyjnych (także tv internetowych) i radiowych są wydawane bezpośrednio przez Europejską Federację Piłki Ręcznej. Poniżej zamieszczamy formularz, który należy wypełnić i odesłać bezpośrednio do EHF (adres – mediaTV@ehfmarketing.com) w pliku .xls lub .pdf. Akredytacje przyznawane są najpóźniej na cztery dni przed meczem. Prosimy zatem nie zwlekać i wypełnić formularze jak najszybciej. Dodatkowo informujemy, że dziennikarze prasowi, internetowi i fotoreporterzy występują o akredytacje bezpośrednio do klubu, zgłaszając chęć jej otrzymania na adres rzecznik@azoty-pulawy.pl i podając dane: imię i nazwisko oraz redakcję. Wnioski o akredytacje Press i Foto należy zgłosić najpóźniej do czwartku poprzedzającego mecz (22.02), do godziny 13.00.

Formularz akredytacyjny EHF

Azoty-Puławy w ćwierćfinale!

Juniorzy Azotów-Puławy w hitchockowskim stylu wywalczyli awans do 1/4 Mistrzostw Polski. Po wygranej z Wybrzeżem II i porażką z Miedzią II, dziś po dramatycznym boju pokonali gospodarzy 1/8 Finału, faworyta turnieju Orlen Wisłę Płock. Ale żeby nie było to tak oczywiste puławianie zapewnili sobie wygraną… w rzutach karnych, remisując w regulaminowym czasie po 28 (w karnych 4:2). Azotowcy awansowali kosztem płocczan. Pierwsze miejsce zajęła ekipa drugiej Miedzi Legnica. Więcej “Azoty-Puławy w ćwierćfinale!”

Szalony mecz juniorów

Jeszcze na dwie minuty przed końcem meczu z Siódemką Miedzią II Legnica juniorzy Azotów-Puławy przegrywali sześcioma trafieniami. Ostatnie 120 sekund puławianie wygrali 5:0, ale na odrobienie pełnych strat zabrakło czasu. Azotowcy przegrali swoje drugie starcie w 1/8 finału Mistrzostw Polski 31:32 i mocno skomplikowali sobie sytuacje, bowiem w ostatnim meczu o awans będą walczyli z gospodarzem zawodów Orlen Wisłą Płock. Więcej “Szalony mecz juniorów”

UWAGA Kluby Sportowe Piłki Ręcznej – członkowie Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej

Uprzejmie informujemy, że dzięki uprzejmości KS Azoty-Puławy S.A., Zarząd Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej jest w posiadaniu puli biletów na mecz fazy grupowej Pucharu EHF pomiędzy KS Azoty-Puławy a Chambery Savoie, który odbędzie się 24 lutego o godzinie 16:00 w lubelskiej hali Globus. Chcemy przekazać je Państwu, aby jak największa liczba Członków, Przyjaciół i Partnerów Państwa Klubów, a przede wszystkim szkolonej w Państwa Klubach młodzieży miała okazję uczestniczyć w święcie piłki ręcznej w naszym regionie. Więcej “UWAGA Kluby Sportowe Piłki Ręcznej – członkowie Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej”