Wstęp na mecz z Selfoss

Kibiców i sympatyków Klubu Sportowego Azoty-Puławy informujemy, że wstęp na mecz III rundy Pucharu EHF pomiędzy Azotami-Puławy a Selfoss odbędzie się na takich samych zasadach jak na mecze PGNiG Superligi. Ważność utrzymują wydane w sierpniu i wrześniu wejściówki i karnety. Również akredytacje dziennikarskie wydane na ten sezon PGNiG Superligi będą ważne w przypadku sobotniego meczu pucharowego.

Przypomnijmy, że mecz III rundy Pucharu EHF – Azoty-Puławy – Selfoss – odbędzie się w sobotę 17 listopada 2018 roku w hali MOSiR w Puławach. Początek o godz. 18.

Prezes na budowie

Kilka dni temu plac budowy nowej hali sportowej w Puławach odwiedził Prezes Klubu Sportowego Azoty-Puławy Jerzy Witaszek. Cieszymy się, że trwają intensywne prace i z niecierpliwością czekamy na powstanie obiektu. Jednocześnie z radością przyjmujemy deklarację Prezydenta Elekta Pawła Maja, wyrażoną w jednym z wywiadów, że “obecnie priorytetem jest przebudowa Domu Chemika i budowa nowej hali sportowej”. Więcej “Prezes na budowie”

Spokojna wygrana

Bez fajerwerków, ale i bez większych problemów pokonujemy dziś Sandrę SPA Pogoń Szczecin. Już do przerwy prowadziliśmy sześcioma trafieniami. Dziś trener Bartosz Jurecki dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom, którzy całą drugą połowę oglądali z ławki rezerwowych. Więcej “Spokojna wygrana”