Młodzi na zwycięskiej ścieżce

Kontynuują swoją serię wygranych meczów w 2019 roku szczypiorniści Azotów-Puławy II. W szóstym występie w grupie mistrzowskiej podopieczni Piotra Pezdy odnieśli bardzo cenne zwycięstwo. Puławianie pokonali w Płocku tamtejszy Handball i wskutek przegranej Orląt Zwoleń wskoczyli na drugie miejsce w tabeli. Kolejny dwucyfrowy wynik po stronie zdobyczy bramkowych zapisał Kacper Mchawrab, który w Płocku zdobył 12 bramek. Więcej “Młodzi na zwycięskiej ścieżce”

Bez obrony

Niestety dziś w Danii zagraliśmy przede wszystkim słabo w  obronie. Czterdzieści jeden straconych goli mówi samo za siebie. A ponieważ czołowej ekipie z Półwyspu Jutlandzkiego odpowiedzieliśmy tylko 29 trafieniami przegraliśmy wyraźnie piąty mecz w fazie grupowej Pucharu EHF z GOG. Więcej “Bez obrony”

Paweł i Piotr z powołaniami, Łukasz w rezerwie

Nowy szkoleniowiec kadry narodowej – Patryk Rombel – ogłosił nazwiska 21 zawodników powołanych na zgrupowanie reprezentacji i mecze eliminacji Mistrzostw Europy z Niemcami. Wśród powołanych są dwaj zawodnicy naszego klubu – Paweł Podsiadło i Piotr Jarosiewicz. Wśród rezerwowych jest kolejny gracz Azotów-Puławy – Łukasz Rogulski. Kadra spotka się 4 kwietnia w Szczyrku, skąd po czterech dniach przeniesie się do Gliwic. 10 (w Gliwicach) i 13 kwietnia (w Halle) Polacy rozegrają mecze z Niemcami.