Fatalny koniec roku

W fatalnych nastrojach kończymy 2018 rok, przegrywając trzeci wyjazdowy mecz z rzędu, a piąty w tym sezonie. Po słabym meczu przegrywamy 28:31. Oddając punkty w Lubinie szalenie komplikujemy sobie szanse na zajęcie choćby trzeciego miejsca po rundzie zasadniczej PGNiG Superligi. Więcej “Fatalny koniec roku”

Młodzież zdobyła Białą

Ponad 40 goli zaaplikowali swoim rywalom młodzi zawodnicy Azotów-Puławy w kolejnym meczu o mistrzostwo II ligi. Podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego pokonali w Białej Podlaskiej tamtejszą Olimpię 42:36. Znakomitą skutecznością popisał się Kacper Adamczuk, zdobywca 13 goli.

Dropek i Borucki na konsultacjach

Trener Azotów-Puławy Piotr Dropek i zawodnik puławskiego klubu Wojciech Borucki będą uczestnikami trzydniowych konsultacji dla bramkarzy. Od 2 do 5 grudnia w Płocku trenować będzie łącznie 12 młodych golkiperów. W sztabie trenerskim znajdzie się obok wspomnianego Piotra Dropka, także Sławomir Szmal, Paweł Rydz i Sebastian Suchowicz.

Pogramy z wielkim THW Kiel

Hiszpański Fraikin Granollers, niemiecki THW Kiel i duńskie GOG to rywale Azotów-Puławy w fazie grupowej Pucharu EHF. W grupie D znaleźliśmy się więc obok największego faworyta do wygrania całych rozgrywek, legendarnego zespołu z Kilonii. Poza tym będziemy mieli szansę na rewanż z ekipą z Hiszpanii, z która rywalizowaliśmy przed rokiem.