Akredytacja 2018/2019

Klub Sportowy Azoty-Puławy informuje, że akredytacje prasowe, radiowe i foto/TV na mecze Azotów-Puławy w roli gospodarza w sezonie 2018/2019 PGNiG Superligi i Pucharu Polski (rozgrywane w Puławach) będą wydawane na podstawie zgłoszeń przesłanych na adres mailowy rzecznik@azoty-pulawy.pl. Dziennikarze starający się o otrzymanie akredytacji powinni przesłać na wskazany adres dane, zawierające imię i nazwisko oraz nazwę redakcji jaką reprezentują. Odbiór akredytacji nastąpi w siedzibie Klubu na godzinę przed pierwszym meczem.

Drugi zespół ograł pierwszoligowca

Przebywający na zgrupowaniu w Nowej Karczmie drugi zespół Azotów-Puławy ma za sobą kolejne ciężkie dni pracy i kolejny mecz kontrolny. Podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego pokonali, występującego na co dzień w I lidze, Sambora Tczew 38:33.

Drugoligowcy na zgrupowaniu

Drugi zespół Azotów-Puławy przebywa na obozie przygotowawczym w Nowej Karczmie. Szykujący się do nowego sezonu podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego i Piotra Pezdy, oprócz dwóch treningów dziennie w hali, sprawdzają się w meczach kontrolnych. W pierwszym sprawdzanie ulegli superligowej Spójni Gdynia 28:35 (17:16).

Udany rewanż

W drugim meczu w Preszowie Azoty-Puławy udanie zrewanżowały się miejscowemu Tatranowi za piątkową porażkę. W sobotnie przedpołudnie puławianie pokonali uczestnika Ligi Mistrzów 32:31, prowadząc do przerwy 18:14. Była to pierwsza wygrana Azotów-Puławy pod wodzą duetu trenerskiego Bartosz Jurecki – Marcin Kurowski. Najwięcej goli dla naszego zespołu zdobyli dziś obrotowi – Łukasz Rogulski i Tomasz Kasprzak oraz skrzydłowy – Wojciech Gumiński (wszyscy po 4 gole). Więcej “Udany rewanż”

Drugoligowcy sparowali z reprezentacją Polski (video)

Dwa mecze sparingowe rozegrali dziś szczypiorniści drugoligowych Azotów-Puławy. Podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego podejmowali w Puławach reprezentację Polski juniorów. Kadrowicze, przygotowujący się do Mistrzostw Europy w Chorwacji, wygrali oba spotkania. W pierwszym meczu w barwach biało-czerwonych wystąpił wychowanek naszego Klubu – Wojciech Borucki. Więcej “Drugoligowcy sparowali z reprezentacją Polski (video)”