AKREDYTACJE EHF

Przed nami mecze fazy grupowej Pucharu EHF. Pierwszy z nich w roli gospodarza rozegramy 9 lutego. W hali Globus zmierzymy się z GOG. Informujemy, iż akredytacje dla dziennikarzy i ekip telewizyjnych (także tv internetowych) i radiowych są wydawane bezpośrednio przez Europejską Federację Piłki Ręcznej. Poniżej zamieszczamy formularz, który należy wypełnić i odesłać bezpośrednio do EHF (adres – mediaTV@ehfmarketing.com) w pliku .xls lub .pdf. Akredytacje przyznawane są najpóźniej na cztery dni przed meczem. Prosimy zatem nie zwlekać i wypełnić formularze jak najszybciej. Dodatkowo informujemy, że dziennikarze prasowi, internetowi i fotoreporterzy występują o akredytacje bezpośrednio do klubu, zgłaszając chęć jej otrzymania na adres rzecznik@azoty-pulawy.pl i podając dane: imię i nazwisko oraz redakcję. Wnioski o akredytacje Press i Foto należy zgłosić najpóźniej do czwartku poprzedzającego mecz (07.02), do godziny 13.00.

Formularz akredytacyjny EHF

Prezesi rozdali piłki (video)

Prezes Grupy Azoty Puławy – dr Krzysztof Bednarz i członek Zarządu puławskiej Spółki – Andrzej Skwarek wraz z Prezesem Klubu Sportowego Azoty-Puławy S.A. Jerzym Witaszkiem rozdali dziś kilkaset piłek puławskiej młodzieży. Sprzęt otrzymali zawodnicy wszystkich grup młodzieżowych Klubu – od młodzika po juniora, zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Były również wspólne zdjęcia . Więcej “Prezesi rozdali piłki (video)”

Wsparliśmy Orkiestrę

Zawodnicy naszego Klubu nie tylko grają ale i pomagają. W weekend włączyliśmy się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy udziale zawodników I zespołu Azotów-Puławy zlicytowane zostały koszulki oraz piłki z ich autografami. W tym roku celem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Azoty-Puławy II rewelacją Pucharu (video)

Niesamowicie w rozgrywkach Pucharu Polski spisuje się drugi zespół Azotów-Puławy. Podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego pokonują kolejne szczeble rozgrywek. W sobotę wyrzucili z Pucharu kolejny zespół z I ligi – MTS Chrzanów. Mimo gorszej pierwszej połowy – przegranej sześcioma trafieniami – puławianie wygrali po rzutach karnych. Goście to czwarty zespół z I ligi wyeliminowany przez puławską młodzież. Więcej “Azoty-Puławy II rewelacją Pucharu (video)”

Czterdziestka na początek

Czterdzieści goli zdobyli w swoim pierwszym meczu w 2019 roku szczypiorniści Azotów-Puławy. Podopieczni Bartosza Jureckiego pewnie pokonali w Białej Podlaskiej tamtejszy AZS. W spotkaniu otwierającym turniej o Puchar Rektora filii AWF Azotowcy wygrali różnicą 12 goli. Po pięć goli dla puławian zdobyli: Paweł Podsiadło, Adam Skrabania, Tomasz Kasprzak i Wojciech Gumiński. Więcej “Czterdziestka na początek”

Pierwszy sparing

Pierwszy mecz w 2019 roku rozegrają w piątek zawodnicy Azotów-Puławy. Podopieczni Bartosza Jureckiego sprawdzą swą formę w starciu z I-ligowym AZS Biała Podlaska. Mecz ten otworzy Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Rektora FAWF w Białej Podlaskiej z udziałem miejscowego AZS-u, Padwy Zamość i KSSPR Końskie.

Informacja dla kibiców

Sztab szkoleniowy informuje, że treningi I zespołu Azotów-Puławy odbywają się bez udziału publiczności. Jedyne otwarte dla publiczności zajęcia odbywać się będą w środy o godz. 17.