EHF nas docenia

Podobne jak przez ostatnie dwa sezony Azoty-Puławy zagrają w Pucharze EHF. Federacja po raz trzeci wysoko oceniła sportową i organizacyjną wartość Klubu i przydzieliła nas od razu do trzeciej rundy tych rozgrywek. Przypomnijmy, że jest to ostatnia część eliminacji do fazy grupowej.

Już za tydzień…

Jeszcze tylko nieco ponad tydzień odpoczywać będą zawodnicy pierwszego zespołu Azotów-Puławy. 17 lipca brązowi medaliści spotkają się po urlopach, a dwa dni później rozpoczną regularne przygotowania przed nowym sezonem. W okresie przygotowawczym zespół czeka kilka ciekawych sparingów. Więcej “Już za tydzień…”

Azotowcy dzieciom

17 czerwca mogliśmy uczestniczyć w Akademii Sportu Grupy Azoty Puławy. Aktywność fizyczna i ćwiczenia na świeżym powietrzu przyczyniają się do poprawy kondycji i wydolności organizmu. Wspólnymi siłami chcemy przekonać do tego najmłodszych. Również my dostaliśmy lekcję od Malwiny Kopron. Więcej “Azotowcy dzieciom”

XX Festiwal Piłki Ręcznej Dzieci (video)

Doskonała atmosfera, stojąca na wysokim poziomie rywalizacja sportowa i jak co roku rekordowa frekwencja – tak w największym skrócie można scharakteryzować zakończony w Puławach Festiwal Piłki Ręcznej Dzieci. W jubileuszowej, XX już edycji tej ważnej dla rozwoju piłki ręcznej imprezy, udział wzięło 25 zespołów z m.in. Puław, Kielc, Piaseczna, Ostrowa Wielkopolskiego i Lublina. Były to nie tylko drużyny męskie, ale również złożone z dziewczynek. W tym roku zawody miały podwójny jubileusz, bowiem zbiegły się z 15-leciem Klubu Sportowego Azoty-Puławy, który od początku jest współorganizatorem turnieju. Więcej “XX Festiwal Piłki Ręcznej Dzieci (video)”