Piorunujący początek i wygrana juniorów

Szybko rozstrzygnęli losy rywalizacji z Olimpią Biała Podlaska juniorzy Azotów-Puławy. W niedzielnym meczu ligi wojewódzkiej puławianie już po 20 minutach prowadzili różnicą 9 goli. I choć goście zniwelowali połowę strat to jednak pewną wygraną odnieśli podopieczni Piotra Dropka. Najwięcej goli dla miejscowych zdobyli Rafał Capała – 8 i Krzysztof Janicki – 7. Więcej “Piorunujący początek i wygrana juniorów”

Azoty-Puławy w III rundzie Pucharu EHF

W rewanżowym meczu II rundy eliminacji Pucharu EHF Azoty-Puławy po raz drugi pokonały Handball Esch. Po wyrównanym spotkaniu w Puławach obie ekipy stoczyły jeszcze bardziej zacięty mecz w Luksemburgu. O jedną bramkę lepsi okazali się podopieczni Michała Skórskiego. Wygrana 26:25 dała przepustkę do decydującej fazy eliminacji tych rozgrywek. W Esch najskuteczniejszym zawodnikiem Azotów-Puławy był Mateusz Seroka – 7 goli. Więcej “Azoty-Puławy w III rundzie Pucharu EHF”

Lider pokazał moc

Po trzech przegranych z rzędu trudno było się spodziewać wygranej na parkiecie lidera I ligi. Zgodnie z oczekiwaniami drugi zespół Azotów-Puławy musiał dziś w Zamościu uznać wyższość tamtejszej Padwy. Otwierający tabelę I ligi zamościanie wygrali bardzo pewnie 41:26. Najwięcej goli dla podopiecznych Piotra Dropka zdobył Krzysztof Janicki – 7. Więcej “Lider pokazał moc”

Akademicy za mocni

Wciąż czekają na pierwszą wygraną w I lidze młodzi szczypiorniści Azotów-Puławy II. Dziś w pierwszym przed własna publicznością spotkaniu w tej klasie rozgrywkowej puławianie ulegli akademikom z Warszawy. O porażce zadecydowała po raz trzeci w tym sezonie słaba pierwsza połowa. Po 6 goli dla miejscowych zdobyli – Mateusz Flont i Kacper Mchawrab. Więcej “Akademicy za mocni”

Na remis z Biłgorajem

Dwa zespoły Azotów-Puławy rozegrały dziś mecze ligi wojewódzkiej juniorów młodszych z MKS Biłgoraj. Pierwsza ekipa pokonała swych rywali dziesięcioma golami, zaś drugi zespół po walce uległ gościom z Biłgoraja czterema trafieniami.  Najskuteczniejsi w zespołach Azotów-Puławy byli Eryk Figura (6 goli) i Kacper Czopek (8 bramek). Więcej “Na remis z Biłgorajem”