Do Legnicy po półfinał

Siódemka Miedź Legnica będzie ćwierćfinałowym rywalem Azotów-Puławy w rozgrywkach o Puchar Polski. Mecz 1/4 odbędzie się 25 marca na parkiecie I-ligowca, który w trwających rozgrywkach wyeliminował już dwa zespoły z PGNiG Superligi – MMTS Kwidzyn i Grupę Azoty Tarnów. Dodajmy, że jednym z czołowych strzelców zespołu z Legnicy jest Adam Skrabania, który kilka sezonów spędzi w Azotach-Puławy.

Kielczanie za silni

Akademicy z UJK Kielce okazali się za silni dla młodego zespołu Azotów-Puławy II. Podopieczni Piotra Dropka mimo walki musieli uznać wyższość wyżej notowanych rywali. Doświadczona ekipa ze stolicy województwa świętokrzyskiego wygrała 35:27, potwierdzając, że należy do czołówki I ligi. W ekipie z Puław najwięcej goli zdobył Mateusz Flont, który do bramki rywali trafiał pięciokrotnie. Więcej “Kielczanie za silni”

Lars Walther od nowego sezonu poprowadzi Azoty-Puławy

Nie ustają wysiłki w kierunku zbudowania w Puławach drużyny, która podejmie skuteczną walkę z potentatami polskiego szczypiorniaka. Już w ubiegłym roku Klub był bliski pozyskania znanego, zagranicznego szkoleniowca – Manolo Cadenasa. Do podpisania kontraktu jednak nie doszło. Dziś natomiast Prezes Jerzy Witaszek zakontraktował innego szkoleniowca z najwyższej półki, znanego z pracy w Płocku Duńczyka Larsa Walthera. Trener poprowadzi zespół Azotów-Puławy od 1 lipca 2020 roku. Więcej “Lars Walther od nowego sezonu poprowadzi Azoty-Puławy”

Juniorzy w ćwierćfinale!

Grupa śmierci nie okazała się straszna dla juniorów Azotów-Puławy. W Lubinie podopieczni Piotra Dropka bardzo pewnie wywalczyli awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Młodzi puławianie wysoko pokonali Zagłębie Lubin i Gwardię Opole oraz minimalnie ulegli Orlen Wiśle Płock. Azotowcy zajęli w zawodach drugie miejsce i zgarnęli dwie nagrody indywidualne – Wojciech Borucki został najlepszym bramkarzem, a Dominik Antoniak, z dorobkiem 23 goli, najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju.  Więcej “Juniorzy w ćwierćfinale!”