“50” w Ostrowcu!

Bardzo efektownie awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski szczypiorniści Azotów-Puławy. W pierwszym o stawkę meczu w 2020 roku podopieczni Michała Skórskiego rozbili w Ostrowcu tamtejsze KSZO Odlewnię, wygrywając z pierwszoligowcem aż 50 do 25. Niemal 1/3 dorobku Azotowców to dzieło dwóch kołowych – Łukasza Rogulskiego i Dawida Dawydzika, którzy zgodnie zdobyli po 8 goli, będąc najskuteczniejszymi zawodnikami puławian  w tym spotkaniu. Więcej ““50” w Ostrowcu!”

Czterdziestka z Padwą

Efektownym zwycięstwem zakończyli serię gier kontrolnych szczypiorniści Azotów-Puławy przed rozpoczęciem drugiej części sezonu 2019/2020. W rozegranym przed własną publicznością meczu podopieczni Michała Skórskiego wygrali z pierwszoligową Padwą Zamość 40:32. W meczu wystąpili powracający do składu czterej kadrowicze, ale najskuteczniejszym zawodnikiem po raz kolejny był Łukasz Rogulski, który tym razem zapisał na swoim koncie 9 trafień. Więcej “Czterdziestka z Padwą”

Młodzież powalczyła w Ostrowcu

Z bardzo dobrej strony pokazali się w Ostrowcu Świętokrzyskim  zawodnicy Azotów-Puławy II. W rozegranym w tym mieście turnieju podopieczni Piotra Dropka po pasjonującym boju minimalnie ulegli jednemu z faworytów I ligi – Padwie Zamość, a w popołudniowym meczu po dramatycznej walce tylko o jedną bramkę byli gorsi od gospodarza zawodów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W zawodach Azotowcy wystąpili w okrojonym składzie, bowiem kilku podstawowych graczy zespołu zagrało w pierwszym zespole w Białej Podlaskiej. Więcej “Młodzież powalczyła w Ostrowcu”

Azoty-Puławy drugie w Białej

Drugie miejsce w jubileuszowym turnieju z okazji 50-lecia AZS AWF Biała Podlaska zajęli szczypiorniści Azotów-Puławy. W sobotnich meczach puławianie najpierw pokonali gospodarzy zawodów, a w decydującym o pierwszym miejscu meczu przegrali z uczestnikiem Ligi Mistrzów – Mieszkowem Brześć. Warto zaznaczyć, że w Białej Podlaskiej puławianie wystąpili bez pięciu podstawowych zawodników. Znakomitą formę strzelecką utrzymuje Łukasz Rogulski, który w trzech meczach zdobył łącznie 24 gole. Więcej “Azoty-Puławy drugie w Białej”