Mikołajkowy turniej za nami

Zgodnie z oczekiwaniami zwycięstwem ekipy SMS Płock zakończył się Turniej Mikołajkowy dla chłopców z roczników 2002-2003. W stawce siedmiu zespołów trzecie i czwarte miejsce zajęły zespoły Azotów-Puławy. Wśród wyróżnionych zawodników był Filip Mizura, wybrany najlepszym bramkarzem zawodów.

SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – UKS Bursa Puławy II   34:12
NLO SMS Płock – KS Azoty – Puławy I   21:19
UKS Bursa Puławy I – KS Azoty – Puławy II   15:13
MUKS HT SKRWA Gostynin – UKS Bursa Puławy II   25:11
NLO SMS Płock – UKS Bursa Puławy I   25:19
MUKS HT SKRWA Gostynin – KS Azoty – Puławy II   18:21
NLO SMS Płock – KS Azoty – Puławy II   24:15
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KS Azoty – Puławy I   17:25
UKS Bursa Puławy II – KS Azoty – Puławy II   15:28
UKS Bursa Puławy I – KS Azoty – Puławy I   14:12
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – MUKS HT SKRWA Gostynin   25:27
UKS Bursa Puławy I – UKS Bursa Puławy II   33:12
NLO SMS Płock – MUKS HT SKRWA Gostynin   24:6
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – UKS Bursa Puławy I   13:23
UKS Bursa Puławy II – KS Azoty – Puławy I   7:30
MUKS HT SKRWA Gostynin – KS Azoty – Puławy I   17:29
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – NLO SMS Płock   16:34
KS Azoty – Puławy I – KS Azoty – Puławy II   18:15
MUKS HT SKRWA Gostynin – UKS Bursa Puławy I   9:19
NLO SMS Płock – UKS Bursa Puławy II   38:9
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KS Azoty – Puławy II   25:26

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. NLO SMS PŁOCK
2. UKS BURSA PUŁAWY I
3. KS AZOTY PUŁAWY I
4. KS AZOTY PUŁAWY II
5. MUKS HT SKRWA GOSTYNIN
6. SMS KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
7. UKS BURSA PUŁAWY II

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU – JAKUB KASPROWICZ – SMS KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – FILIP MIZURA – KS AZOTY PUŁAWY II
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – ANDRZEJ WIDOMSKI – NLO SMS PŁOCK

Drużyny otrzymały puchary i dyplomy za zajęte miejsce, najlepsi zawodnicy statuetki , dyplomy i upominki rzeczowe, trenerzy dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Nagrody wręczał Prezes KSPR „Azoty – Puławy” S.A. Pan Jerzy Witaszek.

Kuba Malinowski (Azoty-Puławy)

Tobiasz Górski (Azoty-Puławy)

Jan Antolak (Azoty-Puławy)

Dominik Szewczyk (Azoty-Puławy)

Andrzej Marszałek (trener SMS Płock)