Ostre strzelanie Azotów-Puławy

Bardzo dobre wrażenie pozostawili zawodnicy Azotów-Puławy w sparingu ze Stalą Mielec. Podopieczni Daniela Waszkiewicza rozbili rywala z PGNiG Superligi, wygrywając aż 38:15. Już do przerwy miejscowi wygrywali dwunastoma bramkami.

Puławianie zagrali bardzo dobrze w obronie i skutecznie w ataku.

Po raz kolejny bardzo dużą uwagę przywiązywaliśmy podczas naszych gier kontrolnych do gry w defensywie. Dziś wyglądało to naprawdę dobrze. Dzięki twardej grze w obronie wyprowadzaliśmy kontry, które udało się zamienić na bramki. Schodzimy powoli z obciążeń i odzyskujemy świeżość co widać było dziś w naszej grze – powiedział po meczu Mateusz Seroka, skrzydłowy Azotów-Puławy.

Po raz kolejny trener Waszkiewicz dał pograć wszystkim zawodnikom zgłoszonym do protokołu. Szkoleniowiec Azotów dał odpocząć Robertowi Orzechowskiemu i Pawłowi Podsiadło. Bardzo dobrze zaprezentowali się prawi rozgrywający – Marko Panić i WItalij Titov, którzy zagrali po 30 minut, a mimo to byli najskuteczniejszymi zawodnikami puławian.

Azoty-Puławy – Stal Mielec 38:15 (20:8)
Azoty-Puławy: Bogdanov, Dupjachanec, Wiejak – Panic8, Titov 6, Łyżwa 5, Kuchczyński 4, Skrabania 3, Grzelak 3, Masłowski 3, Jurecki 2, Prce 2, Gumiński 2, Kowalczyk, Kasprzak, Seroka.
Stal Mielec: Lipka, Wiśniewski – Kawka 5, Wilk 2, Krępa 2, Janyst 2, Basiak 1, Skuciński 1, Chodara 1, Cuzic 1, Mochocki, Rusin, Kłoda, Krupa, Ćwięka.