Terminarz I ligi 2019/2020

1. kolejka (21/22 września 2019)  
KPR Legionowo – AZS UJK Społem Kielce
AZS AWF Biała Podlaska – Orlen Wisła II Płock
MTS Chrzanów – SRS Czuwaj Przemyśl
NLO SMS ZPRP Kielce – MKS Padwa Zamość
KSSPR Końskie – AZS UW Warszawa
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KS Azoty-Puławy II
:
:
:
:
:
:
2. kolejka (28/29 września 2019)
AZS UJK Społem Kielce – Azoty-Puławy II
AZS UW Warszawa – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
MKS Padwa Zamość – KSSPR Końskie
SRS Czuwaj Przemyśl – NLO SMS ZPRP Kielce
Orlen Wisła II Płock – MTS Chrzanów
KPR Legionowo – AZS AWF Biała Podlaska
:
:
:
:
:
:
3. kolejka (5/6 października 2019) 
AZS AWF Biała Podlaska – AZS UJK Społem Kielce
Azoty-Puławy II – AZS UW Warszawa
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MKS Padwa Zamość
KSSPR Końskie – SRS Czuwaj Przemyśl
NLO SMS ZPRP Kielce – Orlen Wisła II Płock
MTS Chrzanów – KPR Legionowo
:
:
:
:
:
:
 4. kolejka (12/13 października 2019)
AZS UJK Społem Kielce  – AZS UW Warszawa
MKS Padwa Zamość – Azoty-Puławy II
SRS Czuwaj Przemyśl – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Orlen Wisła II Płock – KSSPR Końskie
KPR Legionowo – NLO SMS ZPRP Kielce
AZS AWF Biała Podlaska – MTS Chrzanów
:
:
:
:
:
:
5. kolejka (19/20 października 2019)
MTS Chrzanów – AZS UJK Społem Kielce
NLO SMS ZPRP Kielce – AZS AWF Biała Podlaska
KSSPR Końskie – KPR Legionowo
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Orlen Wisła II Płock
Azoty-Puławy II – SRS Czuwaj Przemyśl
AZS UW Warszawa – MKS Padwa Zamość
:
:
:
:
:
:
6. kolejka (2/3 listopada 2019) 
AZS UJK Społem Kielce – MKS Padwa Zamość
SRS Czuwaj Przemyśl – AZS UW Warszawa
Orlen Wisła II Płock – Azoty-Puławy II
KPR Legionowo – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
AZS AWF Biała Podlaska – KSSPR Końskie
MTS Chrzanów – NLO SMS ZPRP Kielce
:
:
:
:
:
:
7. kolejka (9/10 listopadaa 2019)
NLO SMS ZPRP Kielce – AZS UJK Społem Kielce
KSSPR Końskie – MTS Chrzanów
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – AZS AWF Biała Podlaska
Azoty-Puławy II – KPR Legionowo
AZS UW Warszawa – Orlen Wisła II Płock
MKS Padwa Zamość – SRS Czuwaj Przemyśl
:
:
:
:
:
:
8. kolejka (16/17 listopada 2019)
AZS UJK Społem Kielce – SRS Czuwaj Przemyśl
Orlen Wisła II Płock – MKS Padwa Zamość
KPR Legionowo – AZS UW Warszawa
AZS AWF Biała Podlaska – Azoty-Puławy II
MTS Chrzanów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
NLO SMS ZPRP Kielce – KSSPR Końskie
:
:
:
:
:
:
9. kolejka (23/24 listopada 2019)
KSSPR Końskie – AZS UJK Społem Kielce
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – NLO SMS ZPRP Kielce
Azoty-Puławy II – MTS Chrzanów
AZS UW Warszawa – AZS AWF Biała Podlaska
MKS Padwa Zamość – KPR Legionowo
SRS Czuwaj Przemyśl – Orlen Wisła II Płock
:
:
:
:
:
:
10. kolejka (30 listopada/1 grudnia 2019) 
AZS UJK Społem Kielce – Orlen Wisła II Płock
KPR Legionowo – SRS Czuwaj Przemyśl
AZS AWF Biała Podlaska – MKS Padwa Zamość
MTS Chrzanów – AZS UW Warszawa
NLO SMS ZPRP Kielce – Azoty-Puławy II
KSSPR Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
:
:
:
:
:
:
11. kolejka (7/8 grudnia 2019) 
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – AZS UJK Społem Kielce
Azoty-Puławy II – KSSPR Końskie
AZS UW Warszawa – NLO SMS ZPRP Kielce
MKS Padwa Zamość – MTS Chrzanów
SRS Czuwaj Przemyśl – AZS AWF Biała Podlaska
Orlen Wisła II Płock – KPR Legionowo
:
:
:
:
:
: