Terminarz PGNiG Superligi 2019/2020

1. kolejka (31 sierpnia – 1 września 2019)  
NMC Górnik Zabrze – SPR PWSZ Tarnów
Gwardia Opole – Sandra Spa Pogoń Szczecin
PGE VIVE Kielce – SPR Stal Mielec
Energa MKS Kalisz – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
ORLEN Wisła Płock – KS Azoty-Puławy
Wybrzeże Gdańsk – KS SPR Chrobry Głogów
MMTS Kwidzyn – MKS Zagłębie Lubin
:
:
:
:
:
:
:
2. kolejka (7 września 2019)
SPR PWSZ Tarnów – MKS Zagłębie Lubin
KS SPR Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn
KS Azoty Puławy – Wybrzeże Gdańsk
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – ORLEN Wisła Płock
SPR Stal Mielec – Energa MKS Kalisz
Sandra Spa Pogoń Szczecin – PGE VIVE Kielce
NMC Górnik Zabrze – Gwardia Opole
 :
:
:
:
:
:
:
3. kolejka (14/15 września 2019) 
Gwardia Opole – SPR PWSZ Tarnów
PGE VIVE Kielce – NMC Górnik Zabrze
Energa MKS Kalisz – Sandra Spa Pogoń Szczecin
ORLEN Wisła Płock – SPR Stal Mielec
Wybrzeże Gdańsk – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
MMTS Kwidzyn – KS Azoty-Puławy
MKS Zagłębie Lubin – KS SPR Chrobry Głogów
 :
:
:
:
:
:
:
 4. kolejka (22 września 2018)
SPR PWSZ Tarnów – KS SPR Chrobry Głogów
KS Azoty-Puławy – MKS Zagłębie Lubin
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – MMTS Kwidzyn
SPR Stal Mielec – Wybrzeże Gdańsk
Sandra Spa Pogoń Szczecin – ORLEN Wisła Płock
NMC Górnik Zabrze – Energa MKS Kalisz
Gwardia Opole – PGE VIVE Kielce
 :
:
:
:
:
:
:
5. kolejka (28/29 września 2019)
PGE VIVE Kielce – SPR PWSZ Tarnów
Energa MKS Kalisz – Gwardia Opole
ORLEN Wisła Płock – NMC Górnik Zabrze
Wybrzeże Gdańsk – Sandra Spa Pogoń Szczecin
MMTS Kwidzyn – SPR Stal Mielec
MKS Zagłębie Lubin – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
KS SPR Chrobry Głogów – KS Azoty Puławy
 :
:
:
:
:
:
:
6. kolejka (5/6 października 2019) 
SPR PWSZ Tarnów – KS Azoty-Puławy
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – KS SPR Chrobry Głogów
SPR Stal Mielec – MKS Zagłębie Lubin
Sandra Spa Pogoń Szczecin – MMTS Kwidzyn
NMC Górnik Zabrze – Wybrzeże Gdańsk
Gwardia Opole – ORLEN Wisła Płock
PGE VIVE Kielce – Energa MKS Kalisz
:
:
:
:
:
:
:
7. kolejka (12/13 października 2019)
Energa MKS Kalisz – SPR PWSZ Tarnów
ORLEN Wisła Płock – PGE VIVE Kielce
Wybrzeże Gdańsk – Gwardia Opole
MMTS Kwidzyn – NMC Górnik Zabrze
MKS Zagłębie Lubin – Sandra Spa Pogoń Szczecin
KS SPR Chrobry Głogów – SPR Stal Mielec
KS Azoty-Puławy – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
 :
:
:
:
:
:
:
8. kolejka (16 października 2019)
SPR PWSZ Tarnów – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
SPR Stal Mielec – KS Azoty-Puławy
Sandra Spa Pogoń Szczecin – KS SPR Chrobry Głogów
NMC Górnik Zabrze – MKS Zagłębie Lubin
Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn
PGE VIVE Kielce – Wybrzeże Gdańsk
Energa MKS Kalisz – ORLEN Wisła Płock
:
:
:
:
:
:
:
9. kolejka (2/3 listopada 2019)
ORLEN Wisła Płock – SPR PWSZ Tarnów
Wybrzeże Gdańsk – Energa MKS Kalisz
MMTS Kwidzyn – PGE VIVE Kielce
MKS Zagłębie Lubin – Gwardia Opole
KS SPR Chrobry Głogów – NMC Górnik Zabrze
KS Azoty-Puławy – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – SPR Stal Mielec
 :
:
:
:
:
:
:
10. kolejka (9/10 listopada 2019) 
SPR PWSZ Tarnów – SPR Stal Mielec
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
NMC Górnik Zabrze – KS Azoty-Puławy
Gwardia Opole – KS SPR Chrobry Głogów
PGE VIVE Kielce – MKS Zagłębie Lubin
Energa MKS Kalisz – MMTS Kwidzyn
ORLEN Wisła Płock – Wybrzeże Gdańsk
 :
:
:
:
:
:
:
11. kolejka (16/17 listopada 2019) 
Wybrzeże Gdańsk – SPR PWSZ Tarnów
MMTS Kwidzyn – ORLEN Wisła Płock
MKS Zagłębie Lubin – Energa MKS Kalisz
KS SPR Chrobry Głogów – PGE VIVE Kielce
KS Azoty-Puławy – Gwardia Opole
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – NMC Górnik Zabrze
SPR Stal Mielec – Sandra Spa Pogoń Szczecin
 :
:
:
:
:
:
:
12. kolejka (23/24 listopada 2019)
SPR PWSZ Tarnów – Sandra Spa Pogoń Szczecin
NMC Górnik Zabrze – SPR Stal Mielec
Gwardia Opole – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
PGE VIVE Kielce – KS Azoty-Puławy
Energa MKS Kalisz – KS SPR Chrobry Głogów
ORLEN Wisła Płock – MKS Zagłębie Lubin
Wybrzeże Gdańsk – MMTS Kwidzyn
:
:
:
:
:
:
:
13. kolejka (30 listopada/1 grudnia 2019)
MMTS Kwidzyn – SPR PWSZ Tarnów
MKS Zagłębie Lubin – Wybrzeże Gdańsk
KS SPR Chrobry Głogów – ORLEN Wisła Płock
KS Azoty-Puławy – Energa MKS Kalisz
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – PGE VIVE Kielce
SPR Stal Mielec – Gwardia Opole
Sandra Spa Pogoń Szczecin – NMC Górnik Zabrze
 :
:
:
:
:
:
:
14. kolejka (4 grudnia 2019)
SPR PWSZ Tarnów – NMC Górnik Zabrze
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Gwardia Opole
SPR Stal Mielec – PGE VIVE Kielce
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – Energa MKS Kalisz
KS Azoty-Puławy – ORLEN Wisła Płock
KS SPR Chrobry Głogów – Wybrzeże Gdańsk
MKS Zagłębie Lubin – MMTS Kwidzyn
:
:
:
:
:
:
:
15. kolejka (7/8 grudnia 2019)
MKS Zagłębie Lubin – SPR PWSZ Tarnów
MMTS Kwidzyn – KS SPR Chrobry Głogów
Wybrzeże GdańskKS Azoty-Puławy
ORLEN Wisła Płock – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Energa MKS Kalisz – SPR Stal Mielec
PGE VIVE Kielce – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Gwardia Opole – NMC Górnik Zabrze
 :
:
:
:
:
:
:
16. kolejka (11 grudnia 2019)
SPR PWSZ Tarnów – Gwardia Opole
NMC Górnik Zabrze – PGE VIVE Kielce
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Energa MKS Kalisz
SPR Stal Mielec – ORLEN Wisła Płock
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – Wybrzeże Gdańsk
KS Azoty-Puławy – MMTS Kwidzyn
KS SPR Chrobry Głogów – MKS Zagłębie Lubin
:
:
:
:
:
:
:
17. kolejka (14 grudnia 2019)
KS SPR Chrobry Głogów – SPR PWSZ Tarnów
MKS Zagłębie Lubin – KS Azoty-Puławy

MMTS Kwidzyn – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Wybrzeże Gdańsk – SPR Stal Mielec
ORLEN Wisła Płock – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Energa MKS Kalisz – NMC Górnik Zabrze
PGE VIVE Kielce – Gwardia Opole
 :
:
:
:
:
:
:
18. kolejka (29 stycznia 2020)
SPR PWSZ Tarnów – PGE VIVE Kielce
Gwardia Opole – Energa MKS Kalisz
NMC Górnik Zabrze –  ORLEN Wisła Płock
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Wybrzeże Gdańsk
SPR Stal Mielec – MMTS Kwidzyn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – MKS Zagłębie Lubin
KS Azoty-Puławy – KS SPR Chrobry Głogów
:
:
:
:
:
:
:
19. kolejka (1/2 lutego 2020)
KS Azoty-Puławy – SPR PWSZ Tarnów
KS SPR Chrobry Głogów – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
MKS Zagłębie Lubin – SPR Stal Mielec
MMTS Kwidzyn – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Wybrzeże Gdańsk – NMC Górnik Zabrze
ORLEN Wisła Płock – Gwardia Opole
Energa MKS Kalisz – PGE VIVE Kielce
 :
:
:
:
:
:
:
20. kolejka (8/9 lutego 2020)
SPR PWSZ Tarnów – Energa MKS Kalisz
PGE VIVE Kielce – ORLEN Wisła Płock
Gwardia Opole – Wybrzeże Gdańsk
NMC Górnik Zabrze – MMTS Kwidzyn
Sandra Spa Pogoń Szczecin – MKS Zagłębie Lubin
SPR Stal Mielec – KS SPR Chrobry Głogów
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – KS Azoty-Puławy 
:
:
:
:
:
:
:
21. kolejka (15/16 lutego 2020)
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – SPR PWSZ Tarnów 
KS Azoty-Puławy – SPR Stal Mielec
KS SPR Chrobry Głogów – Sandra Spa Pogoń Szczecin
MKS Zagłębie Lubin – NMC Górnik Zabrze
MMTS Kwidzyn – Gwardia Opole
Wybrzeże Gdańsk – PGE VIVE Kielce
ORLEN Wisła Płock – Energa MKS Kalisz
:
:
:
:
:
:
:
22. kolejka (22/23 lutego 2020)
SPR PWSZ Tarnów – ORLEN Wisła Płock
Energa MKS Kalisz – Wybrzeże Gdańsk
PGE VIVE Kielce – MMTS Kwidzyn
Gwardia Opole – MKS Zagłębie Lubin
NMC Górnik Zabrze – KS SPR Chrobry Głogów
Sandra Spa Pogoń Szczecin – KS Azoty-Puławy
SPR Stal Mielec – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
 :
:
:
:
:
:
:
23. kolejka (29 lutego/1 marca 2020)
SPR Stal Mielec – SPR PWSZ Tarnów
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – Sandra Spa Pogoń Szczecin
KS Azoty-Puławy – NMC Górnik Zabrze
KS SPR Chrobry Głogów – Gwardia Opole
MKS Zagłębie Lubin – PGE VIVE Kielce
MMTS Kwidzyn – Energa MKS Kalisz
Wybrzeże Gdańsk – ORLEN Wisła Płock
 :
:
:
:
:
:
:
24. kolejka (7/8 marca 2020)
SPR PWSZ Tarnów – Wybrzeże Gdańsk
ORLEN Wisła Płock –  MMTS Kwidzyn
Energa MKS Kalisz – MKS Zagłębie Lubin
PGE VIVE Kielce – KS SPR Chrobry Głogów
Gwardia Opole – KS Azoty-Puławy
NMC Górnik Zabrze – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Sandra Spa Pogoń Szczecin – SPR Stal Mielec
:
:
:
:
:
:
:
25. kolejka (14/15 marca 2020)
Sandra Spa Pogoń Szczecin – SPR PWSZ Tarnów
SPR Stal Mielec – NMC Górnik Zabrze
Piotrkowianin Piotrków Tryb. – Gwardia Opole
KS Azoty-Puławy – PGE VIVE Kielce
KS SPR Chrobry Głogów – Energa MKS Kalisz
MKS Zagłębie Lubin – ORLEN Wisła Płock
MMTS Kwidzyn – Wybrzeże Gdańsk
:
:
:
:
:
:
:
26. kolejka (21/22 marca 2020)
SPR PWSZ Tarnów – MMTS Kwidzyn
Wybrzeże Gdańsk –  MKS Zagłębie Lubin
ORLEN Wisła Płock – KS SPR Chrobry Głogów
Energa MKS Kalisz – KS Azoty-Puławy
PGE VIVE Kielce – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Gwardia Opole – SPR Stal Mielec
NMC Górnik Zabrze – Sandra Spa Pogoń Szczecin
 :
:
:
:
:
:
:

Runda finałowa
8-1 28.03.2020 [sobota]
5-4 29.03.2020 [niedziela]
7-2 31.03.2020 [wtorek]
6-3 01.04.2020 [środa]

1-8 04.04.2020 [sobota]
4-5 05.04.2020 [niedziela]
2-7 07.04.2020 [wtorek]
3-6 08.04.2020 [środa]

zw. 8-1 vs zw 5-4 28.04.2020 [wtorek]
zw. 7-2 vs zw 6-3 29.04.2020 [środa]
zw. 1-8 vs zw 4-5 05.05.2020 [wtorek]
zw. 2-7 vs zw 3-6 06.05.2020 [środa]

Brąz
mecz I 16.05.2020 [sobota]

Złoto
mecz I 17.05.2020 [niedziela]

Brąz
mecz II 23.05.2020 [sobota]

Złoto
mecz II 24.05.2020 [niedziela]

Runda Spadkowa
S1: 28.03.2020 [sobota]
S2: 01.04.2020 [środa]
S3: 04.04.2020 [sobota]
S4: 15.04.2020 [środa]

S5: 18.04.2020 [sobota]
S6: 25.04.2020 [sobota]
S7: 29.04.2020 [środa]
S8: 06.05.2020 {środa]

S9: 13.05.2020 [środa]
S10: 16.05.2020 [sobota]

I mecz barażowy z II drużyną turnieju mistrzów I lig
II mecz barażowy z II drużyną turnieju mistrzów I lig