Terminarz 2017/2018

2017
1 września (piątek) Azoty-Puławy – Stal Mielec
Meble Wójcik Elbląg – Sandra SPA Pogoń Szczecin
32:23
21:18
2 września (sobota) MKS Kalisz – Vive Tauron Kielce
Orlen Wisła Płock – Spójnia Gdynia
Gwardia Opole – Piotrkowianin
KPR Legionowo – Zagłębie Lubin
20:36
39:23
31:22
21:23
3 września (niedziela) MMTS Kwidzyn – Górnik NMC Zabrze 24:26
4 września (poniedziałek) Chrobry Głogów – Wybrzeże Gdańsk 31:26
 9 września (sobota) Spójnia Gdynia – Górnik NMC Zabrze
Vive Tauron Kielce – MMTS Kwidzyn
Meble Wójcik Elbląg – Gwardia Opole
Piotrkowianin – Azoty-Puławy
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Wybrzeże Gdańsk
Stal Mielec – KPR Legionowo
25:28
36:21
20:23
28:28 (k 5:6)
22:24
32:28
 10 września (niedziela) Zagłębie Lubin – MKS Kalisz
Chrobry Głogów – Orlen Wisła Płock
32:28
20:29
12 września (wtorek) Vive Tauron Kielce – Zagłębie Lubin 32:24
 13 września (środa) Orlen Wisła Płock  – Sandra SPA Pogoń Szczecin 27:21
 16 września (sobota) Gwardia Opole – Wybrzeże Gdańsk
MMTS Kwidzyn – Spójnia Gdynia
Azoty-Puławy – Meble Wójcik Elbląg
26:26 (k 4:2)
32:27
30:19
17 września (niedziela) MKS Kalisz – Stal Mielec
Górnik NMC Zabrze – Chrobry Głogów
KPR Legionowo – Piotrkowianin
30:27
28:26
23:23 (k 4:3)
19 września (wtorek) Stal Mielec – Vive Tauron Kielce 22:39
23 września (sobota) Chrobry Głogów – Spójnia Gdynia
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Górnik NMC Zabrze
Piotrkowianin – MKS Kalisz
Wybrzeże Gdańsk – Azoty-Puławy
Meble Wójcik Elbląg – KPR Legionowo
Gwardia Opole – Orlen Wisła Płock
38:25
20:30
33:26
25:26
29:20
20:32
24 września (niedziela) Zagłębie Lubin – MMTS Kwidzyn 29:33
26 września (wtorek) Vive Tauron Kielce – Piotrkowianin
Azoty-Puławy – Orlen Wisła Płock
40:24
24:24 (k 2:4)
30 września (sobota) Górnik NMC Zabrze – Gwardia Opole
Spójnia Gdynia – Sandra SPA Pogoń Szczecin
MKS Kalisz – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – Wybrzeże Gdańsk
36:23
24:18
25:21
26:31
1 października (niedziela) Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn
Zagłębie Lubin – Stal Mielec
23:26
40:28
3 października (wtorek) Meble Wójcik Elbląg – Vive Tauron Kielce 22:38
4 października (środa) Górnik NMC Zabrze – Azoty-Puławy
Orlen Wisła Płock  – KPR Legionowo
36:24
37:25
7 października (sobota) Spójnia Gdynia – Gwardia Opole
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Chrobry Głogów
Stal Mielec – MMTS Kwidzyn
Wybrzeże Gdańsk – MKS Kalisz
:
28:30
37:32
22:32
8 października (niedziela) Piotrkowianin – Zagłębie Lubin 29:26
10 października (wtorek) Vive Tauron Kielce – Górnik NMC Zabrze 33:20
11 października (środa) Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn 22:23
14 października (sobota) Piotrkowianin – Meble Wójcik Elbląg
Stal Mielec – Wybrzeże Gdańsk
Azoty-Puławy – Sandra SPA Pogoń Szczecin
MKS Kalisz – Spójnia Gdynia
Zagłębie Lubin – Orlen Wisła Płock
KPR Legionowo – Chrobry Głogów
31:26
33:25
33:22
22:21
21:36
22:31
18 października (środa) Orlen Wisła Płock  – Vive Tauron Kielce
Meble Wójcik Elbląg – Stal Mielec
Chrobry Głogów – Azoty-Puławy
Wybrzeże Gdańsk – Zagłębie Lubin
Piotrkowianin – MMTS Kwidzyn
Górnik NMC Zabrze – MKS Kalisz
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Gwardia Opole
Spójnia Gdynia – KPR Legionowo
30:31
20:36
24:28
31:30
30:31
33:26
25:25 (k 4:2)
31:34
7 listopada (wtorek) Wybrzeże Gdańsk – Vive Tauron Kielce 26:32
8 listopada (środa) MKS Kalisz – Orlen Wisła Płock 19:27
11 listopada (sobota) Chrobry Głogów – Gwardia Opole
MMTS Kwidzyn – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Azoty-Puławy – Spójnia Gdynia
Stal Mielec – Piotrkowianin
23:24
32:29
40:25
28:29
12 listopada (niedziela) Zagłębie Lubin – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – Górnik NMC Zabrze
30:29
18:32
14 listopada (wtorek) Sandra SPA Pogoń Szczecin – Vive Tauron Kielce 29:38
15 listopada (środa) Gwardia Opole – MKS Kalisz
Orlen Wisła Płock  – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – Azoty-Puławy
MMTS Kwidzyn – Wybrzeże Gdańsk
28:21
29:17
22:25
24:22
18 listopada (sobota) Spójnia Gdynia – Stal Mielec
Chrobry Głogów – Zagłębie Lubin
Piotrkowianin – Górnik NMC Zabrze
31:35
30:29
26:28
21 listopada (wtorek) Vive Tauron Kielce – Chrobry Głogów 46:23
22 listopada (środa) Piotrkowianin – Orlen Wisła Płock
Azoty-Puławy – MMTS Kwidzyn
KPR Legionowo – Gwardia Opole
23:31
27:18
21:21 (karne 5:4)
23 listopada (czwartek) Zagłębie Lubin – Spójnia Gdynia 36:26
24 listopada (piątek) Stal Mielec – Górnik NMC Zabrze 29:35
25 listopada (sobota) Meble Wójcik Elbląg – Wybrzeże Gdańsk 18:29
26 listopada (niedziela) Sandra SPA Pogoń Szczecin – MKS Kalisz 28:17
28 listopada (wtorek) Spójnia Gdynia – Vive Tauron Kielce 27:46
29 listopada (środa) Orlen Wisła Płock  – Stal Mielec 37:26
2 grudnia (sobota) MMTS Kwidzyn – Meble Wójcik Elbląg
Gwardia Opole – Azoty-Puławy
Chrobry Głogów – MKS Kalisz
Wybrzeże Gdańsk – Piotrkowianin
Sandra SPA Pogoń Szczecin – KPR Legionowo
27:21
29:33
27:26
29:20
28:24
3 grudnia (niedziela) Górnik NMC Zabrze – Zagłębie Lubin 33:31
6 grudnia (środa) Azoty-Puławy – MKS Kalisz
Gwardia Opole – Vive Tauron Kielce
Wybrzeże Gdańsk – Orlen Wisła Płock
Piotrkowianin – Spójnia Gdynia
Meble Wójcik Elbląg – Górnik NMC Zabrze
Zagłębie Lubin – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Stal Mielec – Chrobry Głogów
MMTS Kwidzyn – KPR Legionowo
27:22
21:43
26:31
39:32
17:28
31:31 (k. 4:3)
29:17
27:24
8 grudnia (piątek) Chrobry Głogów – Piotrkowianin 30:28
9 grudnia (sobota) MMTS Kwidzyn – Orlen Wisła Płock
Spójnia Gdynia – Meble Wójcik Elbląg
Górnik NMC Zabrze – Wybrzeże Gdańsk
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Stal Mielec
MKS Kalisz – KPR Legionowo
24:38
32:28
33:24
33:33 (k. 4:5)
27:25
10 grudnia (niedziela) Vive Tauron Kielce – Azoty-Puławy :
13 grudnia (środa) MKS Kalisz – MMTS Kwidzyn
Stal Mielec – Gwardia Opole
Piotrkowianin – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Orlen Wisła Płock  – Górnik NMC Zabrze
Wybrzeże Gdańsk – Spójnia Gdynia
Zagłębie Lubin – Azoty-Puławy
Meble Wójcik Elbląg – Chrobry Głogów
Vive Tauron Kielce – KPR Legionowo
:
:
:
:
:
:
:
:
2018
 17 stycznia (środa) Sandra SPA Pogoń Szczecin – Meble Wójcik Elbląg
Vive Tauron Kielce – MKS Kalisz
Górnik NMC Zabrze – MMTS Kwidzyn
Piotrkowianin – Gwardia Opole
Stal Mielec – Azoty-Puławy
Chrobry Głogów – Wybrzeże Gdańsk
Spójnia Gdynia – Orlen Wisła Płock
Zagłębie Lubin – KPR Legionowo
:
:
:
:
:
:
:
:
20 stycznia (sobota) MKS Kalisz – Zagłębie Lubin
Górnik NMC Zabrze – Spójnia Gdynia
MMTS Kwidzyn – Vive Tauron Kielce
Gwardia Opole – Meble Wójcik Elbląg
Azoty-Puławy – Piotrkowianin
Orlen Wisła Płock  – Chrobry Głogów
Wybrzeże Gdańsk – Sandra SPA Pogoń Szczecin
KPR Legionowo – Stal Mielec
:
:
:
:
:
:
:
:
24 stycznia (środa) Wybrzeże Gdańsk – Gwardia Opole
Stal Mielec – MKS Kalisz
Chrobry Głogów – Górnik NMC Zabrze
Spójnia Gdynia – MMTS Kwidzyn
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Orlen Wisła Płock
Meble Wójcik Elbląg – Azoty-Puławy
Zagłębie Lubin – Vive Tauron Kielce
Piotrkowianin – KPR Legionowo
:
:
:
:
:
:
:
:
27 stycznia (sobota) Spójnia Gdynia – Chrobry Głogów
Górnik NMC Zabrze – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Vive Tauron Kielce – Stal Mielec
MKS Kalisz – Piotrkowianin
Azoty-Puławy – Wybrzeże Gdańsk
Orlen Wisła Płock  – Gwardia Opole
MMTS Kwidzyn – Zagłębie Lubin
KPR Legionowo – Meble Wójcik Elbląg
:
:
:
:
:
:
:
:
3 lutego (sobota) MMTS Kwidzyn – Chrobry Głogów
Piotrkowianin – Vive Tauron Kielce
Gwardia Opole – Górnik NMC Zabrze
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Spójnia Gdynia
Stal Mielec – Zagłębie Lubin
Orlen Wisła Płock  – Azoty-Puławy
Meble Wójcik Elbląg – MKS Kalisz
Wybrzeże Gdańsk – KPR Legionowo
:
:
:
:
:
:
:
:
6 lutego (wtorek) Vive Tauron Kielce – Meble Wójcik Elbląg :
7 lutego (środa) KPR Legionowo – Orlen Wisła Płock
Gwardia Opole – Zagłębie Lubin
:
:
10 lutego (sobota) Chrobry Głogów – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Gwardia Opole – Spójnia Gdynia
MMTS Kwidzyn – Stal Mielec
Azoty-Puławy – Górnik NMC Zabrze
Zagłębie Lubin – Piotrkowianin
MKS Kalisz – Wybrzeże Gdańsk
:
:
:
:
:
:
13 lutego (wtorek) Górnik NMC Zabrze – Vive Tauron Kielce :
14 lutego (środa) Sandra SPA Pogoń Szczecin – Azoty-Puławy
Orlen Wisła Płock  – Zagłębie Lubin
:
:
17 lutego (sobota) Meble Wójcik Elbląg – Piotrkowianin
Wybrzeże Gdańsk – Stal Mielec
Spójnia Gdynia – MKS Kalisz
MMTS Kwidzyn – Gwardia Opole
Chrobry Głogów – KPR Legionowo
:
:
:
:
:
20 lutego (wtorek) Chrobry Głogów – Vive Tauron Kielce :
21 lutego (środa) Orlen Wisła Płock  – Piotrkowianin :
24 lutego (sobota) Wybrzeże Gdańsk – Meble Wójcik Elbląg
Górnik NMC Zabrze – Stal Mielec
Spójnia Gdynia – Zagłębie Lubin
MMTS Kwidzyn – Azoty-Puławy
MKS Kalisz – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Gwardia Opole – KPR Legionowo
:
:
:
:
:
:
27 lutego (wtorek) Vive Tauron Kielce – Spójnia Gdynia :
28 lutego (środa) Stal Mielec – Orlen Wisła Płock :
3 marca (sobota) Meble Wójcik Elbląg – MMTS Kwidzyn
Azoty-Puławy – Gwardia Opole
MKS Kalisz – Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin – Górnik NMC Zabrze
Piotrkowianin – Wybrzeże Gdańsk
KPR Legionowo – Sandra SPA Pogoń Szczecin
:
:
:
:
:
:
7 marca (środa) Wybrzeże Gdańsk – Vive Tauron Kielce
Orlen Wisła Płock – MKS Kalisz
Gwardia Opole – Chrobry Głogów
Sandra SPA Pogoń Szczecin – MMTS Kwidzyn
Spójnia Gdynia – Azoty-Puławy
Meble Wójcik Elbląg – Zagłębie Lubin
Piotrkowianin – Stal Mielec
Górnik NMC Zabrze – KPR Legionowo
:
:
:
:
:
:
:
:
10 marca (sobota) Vive Tauron Kielce – Orlen Wisła Płock
Stal Mielec – Meble Wójcik Elbląg
Azoty-Puławy – Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin – Wybrzeże Gdańsk
MMTS Kwidzyn – Piotrkowianin
MKS Kalisz – Górnik NMC Zabrze
Gwardia Opole – Sandra SPA Pogoń Szczecin
KPR Legionowo – Spójnia Gdynia
:
:
:
:
:
:
:
:
17 marca (sobota) Piotrkowianin – Górnik NMC Zabrze
Wybrzeże Gdańsk – MMTS Kwidzyn
Vive Tauron Kielce – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Stal Mielec – Spójnia Gdynia
Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów
MKS Kalisz – Gwardia Opole
Meble Wójcik Elbląg – Orlen Wisła Płock
Azoty-Puławy – KPR Legionowo
:
:
:
:
:
:
:
:
20 marca (wtorek) Vive Tauron Kielce – Gwardia Opole :
21 marca (środa) Orlen Wisła Płock  – Wybrzeże Gdańsk :
24 marca (sobota) MKS Kalisz – Azoty-Puławy
Spójnia Gdynia – Piotrkowianin
Górnik NMC Zabrze – Meble Wójcik Elbląg
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów – Stal Mielec
KPR Legionowo – MMTS Kwidzyn
:
:
:
:
:
:
27 marca (wtorek) Azoty-Puławy – Vive Tauron Kielce :
28 marca (środa) Orlen Wisła Płock  – MMTS Kwidzyn :
31 marca (sobota) Meble Wójcik Elbląg – Spójnia Gdynia
Zagłębie Lubin – Gwardia Opole
Piotrkowianin – Chrobry Głogów
Wybrzeże Gdańsk – Górnik NMC Zabrze
Stal Mielec – Sandra SPA Pogoń Szczecin
KPR Legionowo – MKS Kalisz
:
:
:
:
:
:
14 kwietnia (sobota) MMTS Kwidzyn – MKS Kalisz
Gwardia Opole – Stal Mielec
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Piotrkowianin
Górnik NMC Zabrze – Orlen Wisła Płock
Spójnia Gdynia – Wybrzeże Gdańsk
Azoty-Puławy – Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – Vive Tauron Kielce
:
:
:
:
:
:
:
:
28 kwietnia (sobota) ćwierćfinał 2 – 1 mecz :
29 kwietnia (niedziela) ćwierćfinał 3 – 1 mecz :
1 maja (wtorek) ćwierćfinał 1 – 1 mecz :
2 maja (środa) ćwierćfinał 4 – 1 mecz :
5 maja (sobota) ćwierćfinał 2 – 2 mecz :
6 maja (niedziela) ćwierćfinał 3 – 2 mecz :
8 maja (wtorek) ćwierćfinał 1 – 2 mecz :
9 maja (środa) ćwierćfinał 4 – 2 mecz :
15 maja (wtorek) półfinał 1 – 1 mecz :
16 maja (środa) półfinał 2 – 1 mecz :
19 maja (sobota) półfinał 1 – 2 mecz :
20 maja (niedziela) półfinał 2 – 2 mecz :
30 maja (wtorek) o III miejsce – 1 mecz :
31 maja (środa) Finał –  1 mecz :
3 czerwca (sobota) o III miejsce – 2 mecz :
4 czerwca (niedziela) Finał –  2 mecz :