Terminarz 2017/2018

1 września (piątek)
Meble Wójcik Elbląg – Sandra SPA Pogoń Szczecin

2 września (sobota)
MKS Kalisz – Vive Tauron Kielce
MMTS Kwidzyn – Górnik NMC Zabrze
“Azoty-Puławy” – Stal Mielec
Wybrzeże Gdańsk – Chrobry Głogów
Orlen Wisła Płock – Spójnia Gdynia
Gwardia Opole – Piotrkowianin
KPR Legionowo – Zagłębie Lubin

9 września (sobota)
Zagłębie Lubin – MKS Kalisz
Spójnia Gdynia – Górnik NMC Zabrze
Vive Tauron Kielce – MMTS Kwidzyn
Meble Wójcik Elbląg – Gwardia Opole
Piotrkowianin – “Azoty-Puławy”
Chrobry Głogów – Orlen Wisła Płock
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Wybrzeże Gdańsk
Stal Mielec – KPR Legionowo

12 września (wtorek)
Vive Tauron Kielce – Zagłębie Lubin

13 września (środa)
Orlen Wisła Płock  – Sandra SPA Pogoń Szczecin
MKS Kalisz – Stal Mielec

16 września (sobota)
Gwardia Opole – Wybrzeże Gdańsk
Górnik NMC Zabrze – Chrobry Głogów
MMTS Kwidzyn – Spójnia Gdynia
“Azoty-Puławy” – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – Piotrkowianin

19 września (wtorek)
Stal Mielec – Vive Tauron Kielce

20 września (środa)
Gwardia Opole – Orlen Wisła Płock

23 września (sobota)
Chrobry Głogów – Spójnia Gdynia
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Górnik NMC Zabrze
Piotrkowianin – MKS Kalisz
Wybrzeże Gdańsk – “Azoty-Puławy”
Zagłębie Lubin – MMTS Kwidzyn
Meble Wójcik Elbląg – KPR Legionowo

26 września (wtorek)
Vive Tauron Kielce – Piotrkowianin

27 września (środa)
“Azoty-Puławy” – Orlen Wisła Płock

30 września (sobota)
Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn
Górnik NMC Zabrze – Gwardia Opole
Spójnia Gdynia – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin – Stal Mielec
MKS Kalisz – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – Wybrzeże Gdańsk

3 października (wtorek)
Meble Wójcik Elbląg – Vive Tauron Kielce

4 października (środa)
Spójnia Gdynia – Gwardia Opole
Orlen Wisła Płock  – KPR Legionowo

7 października (sobota)
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Chrobry Głogów
Stal Mielec – MMTS Kwidzyn
Górnik NMC Zabrze – “Azoty-Puławy”
Piotrkowianin – Zagłębie Lubin
Wybrzeże Gdańsk – MKS Kalisz

10 października (wtorek)
Vive Tauron Kielce – Górnik NMC Zabrze

11 października (środa)
Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn
Zagłębie Lubin – Orlen Wisła Płock

14 października (sobota)
Piotrkowianin – Meble Wójcik Elbląg
Stal Mielec – Wybrzeże Gdańsk
“Azoty-Puławy” – Sandra SPA Pogoń Szczecin
MKS Kalisz – Spójnia Gdynia
KPR Legionowo – Chrobry Głogów

18 października (środa)
Orlen Wisła Płock  – Vive Tauron Kielce
Meble Wójcik Elbląg – Stal Mielec
Chrobry Głogów – “Azoty-Puławy”
Wybrzeże Gdańsk – Zagłębie Lubin
Piotrkowianin – MMTS Kwidzyn
Górnik NMC Zabrze – MKS Kalisz
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Gwardia Opole
Spójnia Gdynia – KPR Legionowo

7 listopada (wtorek)
Vive Tauron Kielce – Wybrzeże Gdańsk

8 listopada (środa)
MKS Kalisz – Orlen Wisła Płock

11 listopada (sobota)
Chrobry Głogów – Gwardia Opole
MMTS Kwidzyn – Sandra SPA Pogoń Szczecin
“Azoty-Puławy” – Spójnia Gdynia
Zagłębie Lubin – Meble Wójcik Elbląg
Stal Mielec – Piotrkowianin
KPR Legionowo – Górnik NMC Zabrze

14 listopada (wtorek)
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Vive Tauron Kielce

15 listopada (środa)
Gwardia Opole – MKS Kalisz
Orlen Wisła Płock  – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – “Azoty-Puławy”

18 listopada (sobota)
MMTS Kwidzyn – Wybrzeże Gdańsk
Spójnia Gdynia – Stal Mielec
Chrobry Głogów – Zagłębie Lubin
Górnik NMC Zabrze – Piotrkowianin

21 listopada (wtorek)
Vive Tauron Kielce – Chrobry Głogów

22 listopada (środa)
Piotrkowianin – Orlen Wisła Płock
“Azoty-Puławy” – MMTS Kwidzyn
KPR Legionowo – Gwardia Opole

25 listopada (sobota)
Meble Wójcik Elbląg – Wybrzeże Gdańsk
Stal Mielec – Górnik NMC Zabrze
Zagłębie Lubin – Spójnia Gdynia
Sandra SPA Pogoń Szczecin – MKS Kalisz

28 listopada (wtorek)
Spójnia Gdynia – Vive Tauron Kielce

29 listopada (środa)
Orlen Wisła Płock  – Stal Mielec

2 grudnia (sobota)
MMTS Kwidzyn – Meble Wójcik Elbląg
Gwardia Opole – “Azoty-Puławy”
Chrobry Głogów – MKS Kalisz
Wybrzeże Gdańsk – Piotrkowianin
Sandra SPA Pogoń Szczecin – KPR Legionowo

3 grudnia (niedziela)
Górnik NMC Zabrze – Zagłębie Lubin

6 grudnia (środa)
“Azoty-Puławy” – MKS Kalisz
Gwardia Opole – Vive Tauron Kielce
Wybrzeże Gdańsk – Orlen Wisła Płock
Piotrkowianin – Spójnia Gdynia
Meble Wójcik Elbląg – Górnik NMC Zabrze
Zagłębie Lubin – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Stal Mielec – Chrobry Głogów
MMTS Kwidzyn – KPR Legionowo

9 grudnia (sobota)
MMTS Kwidzyn – Orlen Wisła Płock
Spójnia Gdynia – Meble Wójcik Elbląg
Gwardia Opole – Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów – Piotrkowianin
Górnik NMC Zabrze – Wybrzeże Gdańsk
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Stal Mielec
MKS Kalisz – KPR Legionowo

10 grudnia (niedziela)
Vive Tauron Kielce – “Azoty-Puławy”

13 grudnia (środa)
MKS Kalisz – MMTS Kwidzyn
Stal Mielec – Gwardia Opole
Piotrkowianin – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Orlen Wisła Płock  – Górnik NMC Zabrze
Wybrzeże Gdańsk – Spójnia Gdynia
Zagłębie Lubin – “Azoty-Puławy”
Meble Wójcik Elbląg – Chrobry Głogów
Vive Tauron Kielce – KPR Legionowo

17 stycznia (środa)
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Meble Wójcik Elbląg
Vive Tauron Kielce – MKS Kalisz
Górnik NMC Zabrze – MMTS Kwidzyn
Piotrkowianin – Gwardia Opole
Stal Mielec – “Azoty-Puławy”
Chrobry Głogów – Wybrzeże Gdańsk
Spójnia Gdynia – Orlen Wisła Płock
Zagłębie Lubin – KPR Legionowo

20 stycznia (sobota)
MKS Kalisz – Zagłębie Lubin
Górnik NMC Zabrze – Spójnia Gdynia
MMTS Kwidzyn – Vive Tauron Kielce
Gwardia Opole – Meble Wójcik Elbląg
“Azoty-Puławy” – Piotrkowianin
Orlen Wisła Płock  – Chrobry Głogów
Wybrzeże Gdańsk – Sandra SPA Pogoń Szczecin
KPR Legionowo – Stal Mielec

24 stycznia (środa)
Wybrzeże Gdańsk – Gwardia Opole
Stal Mielec – MKS Kalisz
Chrobry Głogów – Górnik NMC Zabrze
Spójnia Gdynia – MMTS Kwidzyn
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Orlen Wisła Płock
Meble Wójcik Elbląg – “Azoty-Puławy”
Zagłębie Lubin – Vive Tauron Kielce
Piotrkowianin – KPR Legionowo

27 stycznia (sobota)
Spójnia Gdynia – Chrobry Głogów
Górnik NMC Zabrze – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Vive Tauron Kielce – Stal Mielec
MKS Kalisz – Piotrkowianin
“Azoty-Puławy” – Wybrzeże Gdańsk
Orlen Wisła Płock  – Gwardia Opole
MMTS Kwidzyn – Zagłębie Lubin
KPR Legionowo – Meble Wójcik Elbląg

3 lutego (sobota)
MMTS Kwidzyn – Chrobry Głogów
Piotrkowianin – Vive Tauron Kielce
Gwardia Opole – Górnik NMC Zabrze
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Spójnia Gdynia
Stal Mielec – Zagłębie Lubin
Orlen Wisła Płock  – “Azoty-Puławy”
Meble Wójcik Elbląg – MKS Kalisz
Wybrzeże Gdańsk – KPR Legionowo

6 lutego (wtorek)
Vive Tauron Kielce – Meble Wójcik Elbląg

7 lutego (środa)
KPR Legionowo – Orlen Wisła Płock

10 lutego (sobota)
Chrobry Głogów – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Gwardia Opole – Spójnia Gdynia
MMTS Kwidzyn – Stal Mielec
“Azoty-Puławy” – Górnik NMC Zabrze
Zagłębie Lubin – Piotrkowianin
MKS Kalisz – Wybrzeże Gdańsk

13 lutego (wtorek)
Górnik NMC Zabrze – Vive Tauron Kielce

14 lutego (środa)
Sandra SPA Pogoń Szczecin – “Azoty-Puławy”
Orlen Wisła Płock  – Zagłębie Lubin

17 lutego (sobota)
Meble Wójcik Elbląg – Piotrkowianin
Wybrzeże Gdańsk – Stal Mielec
Spójnia Gdynia – MKS Kalisz
MMTS Kwidzyn – Gwardia Opole
Chrobry Głogów – KPR Legionowo

20 lutego (wtorek)
Chrobry Głogów – Vive Tauron Kielce

21 lutego (środa)
Orlen Wisła Płock  – Piotrkowianin

24 lutego (sobota)
Wybrzeże Gdańsk – Meble Wójcik Elbląg
Górnik NMC Zabrze – Stal Mielec
Spójnia Gdynia – Zagłębie Lubin
MMTS Kwidzyn – “Azoty-Puławy”
MKS Kalisz – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Gwardia Opole – KPR Legionowo

27 lutego (wtorek)
Vive Tauron Kielce – Spójnia Gdynia

28 lutego (środa)
Stal Mielec – Orlen Wisła Płock

3 marca (sobota)
Meble Wójcik Elbląg – MMTS Kwidzyn
“Azoty-Puławy” – Gwardia Opole
MKS Kalisz – Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin – Górnik NMC Zabrze
Piotrkowianin – Wybrzeże Gdańsk
KPR Legionowo – Sandra SPA Pogoń Szczecin

7 marca (środa)
Wybrzeże Gdańsk – Vive Tauron Kielce
Orlen Wisła Płock – MKS Kalisz
Gwardia Opole – Chrobry Głogów
Sandra SPA Pogoń Szczecin – MMTS Kwidzyn
Spójnia Gdynia – “Azoty-Puławy”
Meble Wójcik Elbląg – Zagłębie Lubin
Piotrkowianin – Stal Mielec
Górnik NMC Zabrze – KPR Legionowo

10 marca (sobota)
Vive Tauron Kielce – Orlen Wisła Płock
Stal Mielec – Meble Wójcik Elbląg
“Azoty-Puławy” – Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin – Wybrzeże Gdańsk
MMTS Kwidzyn – Piotrkowianin
MKS Kalisz – Górnik NMC Zabrze
Gwardia Opole – Sandra SPA Pogoń Szczecin
KPR Legionowo – Spójnia Gdynia

17 marca (sobota)
Piotrkowianin – Górnik NMC Zabrze
Wybrzeże Gdańsk – MMTS Kwidzyn
Vive Tauron Kielce – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Stal Mielec – Spójnia Gdynia
Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów
MKS Kalisz – Gwardia Opole
Meble Wójcik Elbląg – Orlen Wisła Płock
“Azoty-Puławy” – KPR Legionowo

20 marca (wtorek)
Vive Tauron Kielce – Gwardia Opole

21 marca (środa)
Orlen Wisła Płock  – Wybrzeże Gdańsk

24 marca (sobota)
MKS Kalisz – “Azoty-Puławy”
Spójnia Gdynia – Piotrkowianin
Górnik NMC Zabrze – Meble Wójcik Elbląg
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów – Stal Mielec
KPR Legionowo – MMTS Kwidzyn

27 marca (wtorek)
“Azoty-Puławy” – Vive Tauron Kielce

28 marca (środa)
Orlen Wisła Płock  – MMTS Kwidzyn

31 marca (sobota)
Meble Wójcik Elbląg – Spójnia Gdynia
Zagłębie Lubin – Gwardia Opole
Piotrkowianin – Chrobry Głogów
Wybrzeże Gdańsk – Górnik NMC Zabrze
Stal Mielec – Sandra SPA Pogoń Szczecin
KPR Legionowo – MKS Kalisz

14 kwietnia (sobota)
MMTS Kwidzyn – MKS Kalisz
Gwardia Opole – Stal Mielec
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Piotrkowianin
Górnik NMC Zabrze – Orlen Wisła Płock
Spójnia Gdynia – Wybrzeże Gdańsk
“Azoty-Puławy” – Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów – Meble Wójcik Elbląg
KPR Legionowo – Vive Tauron Kielce

28 kwietnia (sobota)
ćwierćfinał 2 – 1 mecz

29 kwietnia (niedziela)
ćwierćfinał 3 – 1 mecz

1 maja (wtorek)
ćwierćfinał 1 – 1 mecz

2 maja (środa)
ćwierćfinał 4 – 1 mecz

5 maja (sobota)
ćwierćfinał 2 – 2 mecz

6 maja (niedziela)
ćwierćfinał 3 – 2 mecz

8 maja (wtorek)
ćwierćfinał 1 – 2 mecz

9 maja (środa)
ćwierćfinał 4 – 2 mecz

15 maja (wtorek)
półfinał 1 – 1 mecz

16 maja (środa)
półfinał 2 – 1 mecz

19 maja (sobota)
półfinał 1 – 2 mecz

20 maja (niedziela)
półfinał 2 – 2 mecz

30 maja (wtorek)
o III miejsce – 1 mecz

31 maja (środa)
Finał –  1 mecz

3 czerwca (sobota)
o III miejsce – 2 mecz

4 czerwca (niedziela)
Finał –  2 mecz