Trzydniowe święto dziecięcej piłki ręcznej

Już po raz XXI odbędzie się w Puławach Ogólnopolski Festiwal Piłki Ręcznej Dzieci. Przez trzy dni w puławskich halach rywalizować będą zespoły dziewcząt i chłopców w czterech kategoriach wiekowych.  Do Puław przyjadą zespoły z Płocka, Sandomierza, Piotrkowa, Piaseczna, Łukowa, Przysuchy, Lublina, Zwolenia i Biłgoraja. Łącznie zespoły rozegrają ponad 100 meczów.2005/2006 (dziewczęta)
Hala Sportowa  SP 10  w Puławach
PIĄTEK  31.05.2019 r.
14.20 – SP 16 Płock – KS Victoria Piaseczno
15.00 – UKS Jedynka Łuków – UKS Bursa Puławy
19.10 – UKS Jedynka Łuków – SP 16 Płock
19.50 – UKS Bursa Puławy – KS Victoria Piaseczno

SOBOTA 01.06.2019 r.
9.30 – SP 16 Płock – UKS Jedynka Łuków
10.10 – KS Victoria Piaseczno – UKS Bursa Puławy
13.45 – SP 16 Płock – UKS Bursa Puławy
14.25 – KS Victoria Piaseczno – UKS Jedynka Łuków
18.35 – UKS Bursa Puławy – SP 16 Płock
19.15 – UKS Jedynka Łuków – KS Victoria Piaseczno

NIEDZIELA 02.06.2019 r.
9.00 – KS Victoria Piaseczno – SP 16 Płock
9.45 – UKS Bursa Puławy – UKS Jedynka Łuków

2005 (chłopcy)
Hala Sportowa MOSiR w Puławach
PIĄTEK  31.05.2019 r.
14.00 – SP 16 PŁOCK – UKS Jedynka Przysucha
14.55 – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – SPR Wisła Sandomierz
15.50 – KS Azoty Puławy (PK)  – KS Unia Lublin
16.45 – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – UMKS Orlęta Zwoleń
17.40 – UKS Jedynka Przysucha – SPR Wisła Sandomierz
18.35 – SP 16 PŁOCK –  KS Unia Lublin

19.30 – UMKS Orlęta Zwoleń – KS Azoty Puławy (PK)

SOBOTA 01.06.2019 r.
9.30 – UKS Jedynka Przysucha – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
10.30 – UMKS Orlęta Zwoleń – SPR Wisła Sandomierz
11.30 – SP 16 PŁOCK – KS Azoty Puławy (PK)
12.30 – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – KS Unia Lublin
13.30 – UKS Jedynka Przysucha – UMKS Orlęta Zwoleń
15.30 – UMKS Orlęta Zwoleń – KS Unia Lublin
16.30 – KS Azoty Puławy (PK) – SPR Wisła Sandomierz
17.30 – SP 16 PŁOCK – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
18.30 – UKS Jedynka Przysucha – KS Unia Lublin

19.30 – SP 16 PŁOCK – SPR Wisła Sandomierz

NIEDZIELA 02.06.2019 r.
9.30 – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – KS Azoty Puławy (PK)
10.30 – SP 16 PŁOCK – UMKS Orlęta Zwoleń
11.30 – SPR Wisła Sandomierz – KS Unia Lublin
12.30 – UKS Jedynka Przysucha – KS Azoty Puławy (PK)

2006 (chłopcy)
Hala Sportowa SP 11 w Puławach
PIĄTEK  31.05.2019 r.
14.20 – KS Azoty – Puławy I – SP 16 Płock
15.00 – KS Azoty – Puławy II – UKS Bursa Puławy
15.40 – KS Victoria Piaseczno – UKS Jedynka Łuków
16.20 – KS Azoty – Puławy I – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
17.00 – SP 16 Płock – SPR Wisła Sandomierz
17.40 – KS Azoty – Puławy II – KS Victoria Piaseczno
18.20 – UKS Jedynka Łuków – UKS Bursa Puławy
19.00 – SPR Wisła Sandomierz – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

SOBOTA 01.06.2019 r.
10.00 – KS Azoty – Puławy I – SPR Wisła Sandomierz
10.45 – KS Azoty – Puławy II – UKS Jedynka Łuków
11.30 – SP 16 Płock – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
12.15 – KS Victoria Piaseczno – UKS Bursa Puławy
15.00 – I półfinał o miejsca 5-8
15.45 – II półfinał o miejsca 5-8
16.30 – I półfinał o miejsca 1-4
18.15 – II półfinał o miejsca 1-4

NIEDZIELA 02.06.2019 r.
9.45 – Mecz o VII miejsce
10.30 – Mecz o V miejsce
11.15 – Mecz o III miejsce
12.00 – Mecz o I miejsce

2007 (chłopcy)
Hala Sportowa  SP 10  w Puławach
PIĄTEK  31.05.2019 r.
15.40 – SP 16 Płock – MUKS 19 Płock
16.15 – MKS Biłgoraj – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
16.50 – KS Azoty Puławy – UMKS Orlęta Zwoleń
17.25 – MUKS 19 Płock – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
18.00 – SP 16 Płock – MKS Biłgoraj
18.35 – KS Azoty Puławy – SP 6 Puławy

SOBOTA 01.06.2019 r.
10.50 – MUKS 19 Płock – MKS Biłgoraj
11.25 – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – SP 6 Puławy
12.00 – SP 16 Płock – UMKS Orlęta Zwoleń
12.35 – KS Azoty Puławy – MUKS 19 Płock
13.10 – MKS Biłgoraj – SP 6 Puławy
15.05 – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – UMKS Orlęta Zwoleń
15.40 – SP 16 Płock – SP 6 Puławy
16.15 – KS Azoty Puławy – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
16.50 – MUKS 19 Płock – SP 6 Puławy
17.25 – MKS Biłgoraj – UMKS Orlęta Zwoleń
18.00 – KS Azoty Puławy – SP 16 Płock

NIEDZIELA 02.06.2019 r.
10.30 – MUKS 19 Płock – UMKS Orlęta Zwoleń
11.05 – KS Azoty Puławy – MKS Biłgoraj
11.40 – SP 6 Puławy – UMKS Orlęta Zwoleń
12.15 – SP 16 Płock – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

2007/2008 (dziewczęta)
Hala Sportowa  SP 1  w Puławach
PIĄTEK  31.05.2019 r.
16.20 – SP 16 Płock 2007 – SP 16 Płock 2008
16.55 – KS Azoty Puławy I – KS Azoty Puławy II
18.40 – SP 16 Płock 2007 – KS Azoty Puławy I
19.15 – SP 16 Płock 2008 – KS Azoty Puławy II

SOBOTA 01.06.2019 r.
9.00 – SP 16 Płock 2007 – MKS Biłgoraj
9.35 – SP 16 Płock 2008 – KS Azoty Puławy I
10.10 – MKS Biłgoraj – KS Azoty Puławy II
12.30 – SP 16 Płock 2008 – MKS Biłgoraj
13.05 – SP 16 Płock 2007 – KS Azoty Puławy II
13.40 – MKS Biłgoraj – KS Azoty Puławy I
18.20 – PÓŁFINAŁ A
18.55 – PÓŁFINAŁ B
19.30 – PÓŁFINAŁ C

NIEDZIELA 02.06.2019 r.
9.00 – mecz o III miejsce
10.45 – mecz o I miejsce

2008 (chłopcy)
Hala Sportowa  SP 1  w Puławach
PIĄTEK  31.05.2019 r.
14.00 – SP 16 Płock – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
14.35 – SP 6 Puławy – KS Azoty Puławy II
15.10 – SP Okszów – UKS Jedynka Przysucha
15.45 – SP 16 Płock – KS Azoty Puławy I
17.30 – SP Okszów – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
18.05 – UKS Jedynka Przysucha – KS Azoty Puławy II

SOBOTA 01.06.2019 r.
10.45 – P 16 Płock – SP Okszów
11.20 – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – SP 6 Puławy
11.55 – UKS Jedynka Przysucha – KS Azoty Puławy I
14.15 – SP Okszów – KS Azoty Puławy II
14.50 – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – KS Azoty Puławy I
15.25 – UKS Jedynka Przysucha – SP 6 Puławy
16.00 – SP 16 Płock – KS Azoty Puławy II
16.35 – SP Okszów – KS Azoty Puławy I
17.10 – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – UKS Jedynka Przysucha
17.45 – SP 16 Płock – SP 6 Puławy

NIEDZIELA 02.06.2019 r.
9.35 – SP 6 Puławy – KS Azoty Puławy I
10.10 – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – KS Azoty Puławy II
11.20 –    SP 16 Płock – UKS Jedynka Przysucha
11.55 – KS Azoty Puławy I – KS Azoty Puławy II
12.30 – SP Okszów – SP 6 Puławy

13.30 – Zakończenie turnieju na hali MOSiR dla wszystkich kategorii