Mikołajkowy turniej za nami

Zwycięstwem KZ AZS UMCS Lublin zakończył się Mikołajkowy Turniej Chłopców z rocznika 2003/2004. Drugie miejsce zajął pierwszy zespół Azotów-Puławy, zaś druga ekipa uplasowała się na czwartym miejscu. Najskuteczniejszym zawodnikiem Turnieju został zdobywca 26 bramek Szymon Sekuła z Azotów-Puławy.

Piątek

KS Azoty-Puławy I – KS Azoty-Puławy II 25:12 (13:5)
KS Azoty-Puławy I: Mizura, Markiewicz, Wrona – Figura 8, Abramowicz 4, Osiak 3, Giza 2, Kobialka 2, Lisowski 2, Kosmowski 1, Cybula 1, Głos 1, Potucha 1.
KS Azoty-Puławy II: Czerski, Szcześniak – Bereziński 3, Sekuła 2, Janiszek 2, Łucjanek 2, Czopek 1, Maraszkiewicz 1, Wójciak 1, Włudarczyk, Ulanowski, Dacka, Kowalik, Ostrach, Urbanek, Prokopek, Tabor

KS Azoty-Puławy I – UKS Bursa Puławy 19:13 (12:5)
KS Azoty-Puławy I: Mizura, Markiewicz, Wrona – Figura 7, Abramowicz 4, Kobialka 3, Głos 2,  Osiak 1, Giza 1, Potucha 1, Lisowski, Kosmowski, Cybula.

Sobota

KS Azoty-Puławy II – KZ AZS UMCS Lublin 14:33 (9:15)
KS Azoty-Puławy II: Czerski, Szcześniak – Czopek 5, Sekuła 4, Włudarczyk 1, Ulanowski 1, Łucjanek 1, Kowalik 1, Prokopek 1, Bereziński, Janiszek,  Maraszkiewicz , Wójciak,  Dacka, Ostrach, Urbanek, Tabor.

UKS Bursa Puławy – UKS Olimpia Biała Podlaska 17:22 (6:12)

KS Azoty-Puławy II – UKS Olimpia Biała Podlaska 15:30 (6:17)
KS Azoty-Puławy II: Czerski, Szcześniak – Sekuła 6, Łucjanek 2, Urbanek 2, Bereziński 1, Czopek 1,  Włudarczyk 1,Dacka 1,  Kowalik 1, Ulanowski, Prokopek, Janiszek,  Maraszkiewicz , Wójciak,  Dacka, Ostrach,  Tabor.

KZ AZS UMCS Lublin – UKS Bursa Puławy 26:14 (12:5)

Niedziela

KS Azoty-Puławy I – KZ AZS UMCS Lublin 17:18 (8:8)
KS Azoty-Puławy I: Mizura, Markiewicz, Wrona – Figura 5, Kobialka 4,  Osiak 3, Głos 2, Cybula 1, Abramowicz 1, Lisowski 1,  Giza, Potucha, Lisowski, Kosmowski .

KZ AZS UMCS Lublin – UKS Olimpia Biała Podl. 22:17 (13:6)

KS Azoty-Puławy II – UKS Bursa Puławy 30:21 (15:9)
KS Azoty-Puławy II: Czerski, Szcześniak – Sekuła 14, Włudarczyk 6, Łucjanek 5, Prokopek 2, Bereziński 1, Czopek 1, Maraszkiewicz 1, Urbanek,  Dacka,  Kowalik, Ulanowski, Janiszek, Wójciak, Dacka, Ostrach,  Tabor.

KS Azoty-Puławy I – UKS Olimpia Biała Podlaska 15:14 (8:10)
KS Azoty-Puławy I: Mizura, Markiewicz, Wrona – Abramowicz 5, Figura 3, Osiak 2, Potucha 2, Kobialka 1, Głos 1, Lisowski 1, Giza, Kosmowski, Cybula.

Ostateczna kolejność:
1. KZ AZS UMCS Lublin
2. KS Azoty-Puławy I
3. UKS Olimpia Biała Podlaska
4. KS Azoty-Puławy II
5. UKS Bursa Puławy

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy bramkarz – Jakub Polak (UKS Olimpia Biała Podlaska)
Najlepszy strzelec – Szymon Sekuła (Azoty-Puławy II) – 26 bramek
Najlepszy zawodnik – Damian Skoczylas (KZ AZS UMCS Lublin)