Piszą o nas! Przegląd mediów

Ostatnią wiadomością zrobiliśmy wokół klubu trochę szumu. Transferem Michała Jureckiego dosłownie zawładnęliśmy Internet! Bardzo cieszymy się, że przyjście do Puław tak utytułowanego zawodnika spotkało się z pozytywnym odzewem. O Azotach-Puławy pisały media nie tylko polskie, ale także zagraniczne, nie tylko typowo sportowe, ale także informacyjne. Podrzucamy Wam wszystkie linki, które od soboty udało nam się namierzyć.

TVP Sport:  https://sport.tvp.pl/47534395/pilka-reczna-michal-jurecki-w-azotach-pulawy-klub-zapowiada-przylot-gwiazdy

https://sport.tvp.pl/47535160/pilka-reczna-hit-transferowy-michal-jurecki-wraca-do-polski-i-pgnig-superligi-oficjalnie-zagra-w-azotach-pulawy

Przegląd Sportowy: https://www.przegladsportowy.pl/pilka-reczna/pgnig-superliga-michal-jurecki-bedzie-zawodnikiem-azotow-pulawy/bde3jvr?%3Futm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=sport

Onet: https://sport.onet.pl/pilka-reczna/pgnig-superliga/pgnig-superliga-michal-jurecki-wzmocnil-azoty-pulawy/w81lxth

WP Sportowe Fakty: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/878213/oficjalnie-michal-jurecki-wraca-do-polski-hit-transferowy-azotow-pulawy?src01=b289a

Polsat Sport: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-04-11/transferowy-hit-stal-sie-faktem-jurecki-zawodnikiem-azotow-pulawy/

Interia: https://sport.interia.pl/pilka-reczna/news-pilka-reczna-michal-jurecki-zawodnikiem-azotow-pulawy,nId,4434575

Rzeczpospolita: https://www.rp.pl/Pilka-reczna/200419873-Michal-Jurecki-wraca-do-Polski-Kierunek—Pulawy.html

Eurosport TVN 24: https://eurosport.tvn24.pl/pilka-reczna,123/michal-jurecki-zawodnikiem-azotow-pulawy-pilka-reczna,1012449.html

PGNiG Superliga: https://pgnig-superliga.pl/azoty-szykuja-zespol-na-nowy-sezon-michal-jurecki-pierwszym-wzmocnieniem/

Super Express: https://sport.se.pl/pilka-reczna/hit-transferowy-w-polskiej-lidze-michal-jurecki-zagra-w-pulawach-wideo-aa-kLW8-zBA5-3WEH.html

Handballnews: https://www.handballnews.pl/artykuly/news/8049,bomba_transferowa_azotow_potwierdzona_michal_jurecki_w_pulawach.html

Dziennik Wschodni: https://www.dziennikwschodni.pl/sport/pilka-reczna/superliga/hit-transferowy-w-azotach-pulawy,n,1000264400.html

Kurier Lubelski: https://kurierlubelski.pl/michal-jurecki-nowym-zawodnikiem-azotow-pulawy/ar/c2-14913912

Sport Dziennik: https://sport.dziennik.pl/news/artykuly/6482129,michal-jurecki-azoty-pulawy-pilka-reczna.html

Polski-Sport: https://polski-sport.pl/hit-transferowy-michal-jurecki-pierwszym-wzmocnieniem-azoty-pulawy/

CK sport: https://www.cksport.pl/pokazWiadomosc/20151_oficjalnie_legenda_pge_vive_kielce_wraca_do_polski_michal_jurecki_zagra_w_azotach_pulawy.html

Kierunek Tokio: https://kierunektokio.pl/jurecki-wraca-do-polski-zagra-w-azotach/

Poinformowani: https://sport.poinformowani.pl/artykul/20884-michal-jurecki-zawodnikiem-azotow-pulawy

Echo Dnia: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/oficjalnie-michal-jurecki-od-przyszlego-sezonu-zawodnikiem-azotow-pulawy/ar/c2-14913836

MiamiFakty: https://miamifakty.com/oficjalnie-michal-jurecki-wraca-do-polski-hit-transferowy-azotow-pulawy/

Aktualności24: http://www.aktualnosci24.com/polska/michal-jurecki-zawodnikiem-azotow-pulawy/938968-wiadomosci

Wyborcza.pl: https://kielce.wyborcza.pl/kielce/7,35259,25864175,transferowy-hit-byla-gwiazda-pge-vive-wzmocni-azoty-pulawy.html

Puławy Nasze Miasto: https://pulawy.naszemiasto.pl/michal-jurecki-nowym-zawodnikiem-azotow-pulawy/ar/c2-7650223

Sportowy Poznań: http://sportowy-poznan.pl/2020/04/12/szykujemy-zespol-na-nowy-sezon-michal-jurecki-pierwszym-wzmocnieniem.html?fbclid=IwAR1gzIUGvfmPlI7fZ3RboJQtj4vFZbxPiXz0j1ufF9iLM4L-g3w_PSHPHbQ

Polskie Radio: https://www.polskieradio.pl/10/217/Artykul/2490582,Michal-Jurecki-w-Azotach-Pulawy

Polskie Radio 24: https://www.polskieradio24.pl/5/4147/Artykul/2490679,Jurecki-wraca-do-Polski-Znalazl-sie-na-liscie-zyczen

Radio Centrum: https://centrum.fm/swiateczna-bomba-transferowa-w-azotach-pulawy

Radio Zet: https://sport.radiozet.pl/Pilka-reczna/Wielki-hit-transferowy-PGNiG-Superligi-Michal-Jurecki-w-Azotach-Pulawy

Radio eM: http://em.kielce.pl/sport/37442-michal-jurecki-zagra-w-azotach-pulawy

Radio Lublin: https://radio.lublin.pl/2020/04/transferowy-hit-w-pulawach-michal-jurecki-zagra-w-azotach/

Radio Kielce: http://www.radio.kielce.pl/pl/post-103938?fbclid=IwAR0TFBbbZkkzyXi19PumTr90HZHGfvN5nSe1Nl53UXmlhTuLvisAXPRC2cs

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=J48UYf4XTB4

https://www.youtube.com/watch?v=s3QzJT3A3PM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1gsK01mSteH5XOWNrmaFdtzhxEtiZrDW–PKChF5HG8N5tO3pEvzZPaQE

Polish News: https://www.polishnews.co.uk/michal-jurecki-zawodnikiem-azotow-pulawy-pilka-reczna/

The world news: https://twnews.pl/pl-news/michal-jurecki-wraca-do-polski-kierunek-pulawy

Handball world news: https://www.handball-world.news/o.red.r/news-1-1-1-123840.html

Handnews: https://handnews.fr/2020/all-michal-jurecki-retourne-en-pologne/

Hbold: https://www.hbold.dk/2020/04/11/michal-jurecki-skifter-vaek-fra-sg-flensburg-handewitt/

Sports Addict: https://www.sports-addict.net/fr/article/handball/all-michal-jurecki-retourne-en-pologne/5e9202a4a3175b09e1131469

Shz.de: https://www.shz.de/sport/handball/sg-flensburg-handewitt/polnischer-verein-meldet-verpflichtung-von-michal-jurecki-id27997267.html

NDR.de: https://www.ndr.de/sport/handball/Rouinier-Jurecki-verlaesst-Flensurg-Handewitt-,flensburg5022.html

SkySport: https://sport.sky.de/handball/artikel/sg-flensburg-handewitt-michal-jurecki-kehrt-in-seine-heimat-polen-zurueck/11972368/35311

Welt: https://www.welt.de/regionales/hamburg/article207221305/Handball-Profi-Jurecki-geht-vorzeitig-zurueck-nach-Polen.html

RTL: https://www.rtl.de/cms/handball-profi-jurecki-geht-vorzeitig-zurueck-nach-polen-4522375.html

FLA: https://www.fla.de/wp/dailys/jurecki-forlader-sg-foer-tid/

media