Świąteczne granie puławskiej młodzieży

Pięć zespołów Azotów-Puławy i Bursy Puławy rywalizowało w Świątecznym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców z roczników 2005 i 2005. Zawody zakończyły się zwycięstwem Azotów-Puławy I. Nagrody indywidualne otrzymali dwaj Azotowcy – najlepszym bramkarzem został Julian Kłak, a najlepszym zawodnikiem Kacper Czopek.

Wyniki
Azoty-Puławy I – Bursa-Puławy I 27:26 (15:12)
Azoty-Puławy I: Czerski, Szczęśniak – Czopek 8, Bereziński 5, Sekuła 4, Urbanek 4, Łucjanek 3, Wójciak 1, Maraszkiewicz 1, Janiszek 1, Matyjaszek, Tabor, Ostrach, Dacka, Kowalik, Prokopek, Włódarczyk.

Azoty-Puławy I – Bursa-Puławy II 46:6 (25:1)
Azoty-Puławy I: Czerski, Szczęśniak – Czopek 13, Prokopek 5, Janiszek 5, Sekuła 4, Włódarczyk 4, Bereziński 3, Łucjanek 2, Ostrach 2, Urbanek 2, Maraszkiewicz 2, Kowalik 2, Matyjaszek 1, Wójciak 1, Tabor, Dacka.

Azoty-Puławy I – Azoty-Puławy II 38:13 (20:3)
Azoty-Puławy I: Czerski, Szczęśniak – Łucjanek 9, Sekuła 7, Wójciak 4, Ostrach 3, Czopek 3, Urbanek 3, Bereziński 3, Kowalik 2, Matyjaszek 1, Prokopek 1, Janiszek, Maraszkiewicz, Tabor, Dacka.
Azoty-Puławy II: Sikora – Adamczewski 5, Banach 4, Giza 2, Nitka 2, Warda, Wiktorowski, Frąg, Sykut, Woźniak, Oroń.

Azoty-Puławy I – Azoty-Puławy III 27:19 (17:6)
Azoty-Puławy I: Czerski, Szczęśniak – Sekuła 7, Włódarczyk 5, Czopek 4, Bereziński 3, Kowalik 2, Prokopek 2, Łucjanek 1, Matyjaszek 1, Wójciak 1, Maraszkiewicz 1, Ostrach, Urbanek, Janiszek, Tabor, Dacka.
Azoty-Puławy III: Kłak – Juszczak 8, Warowny 3, Pitus 2, Sosik 2, Figura 1, Furtak 1, Lis 1, Kleszczyński 1, Kotowski, Więcławski.

Azoty-Puławy II – Bursa I Puławy 25:36 (14:14)
Azoty-Puławy II: Sikora – Giza 10, Adamczewski 7, Banach 3, Nitka 2, Warda 1, Sykut 1, Oroń 1, Wiktorowski, Frąg, Woźniak.

Azoty-Puławy II – Bursa II Puławy 27:15 (13:8)
Azoty-Puławy II: Sikora – Giza 13, Warda 6, Banach 3, Wiktorowski 2, Adamczewski 2, Frąg 1, Sykut, Nitka, Woźniak, Oroń.

Azoty-Puławy II – Azoty-Puławy III 17:27 (9:15)
Azoty-Puławy II: Sikora – Giza 7, Adamczewski 6, Nitka 3, Banach 1, Warda, Wiktorowski, Frąg, Sykut, Woźniak, Oroń.
Azoty-Puławy III: Kłak – Juszczak 10, Kotowski 5, Pitus 5, Furtak 3, Lis 2, Figura 1, Warowny 1, Sosik, Więcławski, Kleszczyński.

Azoty-Puławy III – Bursa I Puławy 17:19 (6:9)
Azoty-Puławy III: Kłak – Juszczak 5, Warowny 3, Kotowski 2, Furtak 2, Pitus 2, Figura 1, Lis 1, Sosik 1, Więcławski, Kleszczyński

Azoty-Puławy III – Bursa II Puławy 27:7 (17:5)
Azoty-Puławy III: Kłak – Kotowski 6, Juszczak 6, Warowny 6, Kleszczyński 4, Pitus 3, Więcławski 1, Lis 1, Furtak, Figura, Sosik.

Bursa I Puławy – Bursa II Puławy 37:11 (24:6)

Tabela
1. Azoty-Puławy I
2. Bursa I Puławy
3. Azoty-Puławy III
4. Azoty-Puławy II
5. Bursa II Puławy

Najlepszy bramkarz – Julian Kłak (Azoty-Puławy III)
Najlepszy strzelec – Piotr Mielczarski (Bursa I Puławy) – 52 bramki
Najlepszy zawodnik – Kacper Czopek (Azoty-Puławy I)
Najmłodszy zawodnik – Alan Kuk (Bursa II Puławy)