1,5 meczu, 2 wygrane

Nieco ponad półtora meczu rozegrali szczypiorniści Azotów-Puławy podczas towarzyskiego turnieju w Mielcu. W pierwszym, toczonym na pełnym dystansie spotkaniu Azotowcy wygrali z ukraińskim ZTR Zaporoże. Wieczorne starcie z KPR Legionowo zostało przerwane po 34 minutach walki.

Mecz z ukraińskim etatowym uczestnikiem europejskich pucharów był wyrównany przez nieco ponad kwadrans do stanu po 7 (18 minuta). Od tego momentu zdecydowanie lepiej zaprezentowali się Azotowcy, którzy zakończyli pierwszą połowę sześciobramkowym prowadzeniem. Równie dobrze puławianie weszli w drugą część meczu i w 42 minucie wygrywali już dziewięcioma golami. Ostatni kwadrans gry to z kolei nieco lepsza gra rywali, którzy zmniejszyli nieco starty. Puławianie wygrali jednak bardzo pewnie 28:23.

Azoty-Puławy – ZTR Zaporoże 28:23 (16:10)
Azoty-Puławy: Bogdanov, Dupjachanec – Skrabania 5, Panic 5, Gumiński 5, Łyżwa 3, Seroka 3, Kowalczyk 2, Prce 2, Masłowski 1, Titow 1, Kasprzak 1, Grzelak, Jurecki, Orzechowski.

Nietypowo zakończył się drugi pojedynek puławian w tych zawodach. Wieczorne spotkanie z KPR Legionowo zostało przerwane w 34 minucie ze względu na przeciekający w mieleckiej hali dach. Do tego momentu absolutnym dominatorem na parkiecie były Azoty, które wygrywały 18:7.

Azoty-Puławy – KPR Legionowo 18:7 (17:6)
Azoty-Puławy: Bogdanov, Dupjachanec – Skrabania 4, Panic 4, Seroka 4, Prce 3, Masłowski 2, Gumiński 1, Łyżwa, Kowalczyk, Titow, Kasprzak, Grzelak, Jurecki, Orzechowski.