Ostatni mecz domowy rundy jesiennej

Już w sobotę 26 listopada o godzinie 19:00 rozegramy w Grupa Azoty Arena ostatnie spotkanie domowe w rundzie jesiennej PGNiG Superligi.
W 12.serii Superligi, będącą jednocześnie naszym ostatnim występem przed własnymi kibicami podejmiemy na własnym parkiecie ekipę Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Prowadzona przez byłego szkoleniowca Azotów, Bartosza Jureckiego drużyna zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli mając na swoim koncie 3 zwycięstwa oraz 8 przegranych meczów. Niewątpliwie jednak będzie to bardzo ważne i bardzo ciężkie spotkanie z uwagi na nieprzewidywalność drużyny gości.

Młoda drużyna, która borykała się z kontuzjami, ale zawsze walczy do końca. Zawsze cenimy rywala, podchodzimy do niego z szacunkiem i zawsze mocno trenujemy przed każdym przeciwnikiem – określił sobotnich rywali Kacper Adamski, rozgrywający Azotów.

Myślę, że miejsce w tabeli nie oddaje ich potencjału. Mieli parę kontuzji, także wydaje mi się, że jest to na pewno nieprzewidywalny przeciwnik przez to, że jest bardzo młodym zespołem. Walczą, nie odpuszczają do samego końca i myślę, że może być to bardzo ciekawe spotkanie – dodał Kelian Janikowski, puławski obrotowy.

Wiele wskazuje na to, że do składu Azotów-Puławy powróci nasz kapitan – Michał Jurecki, który wraca po kontuzji i zabiegu operacyjnym przebytym 1 września.

Jesteśmy zadowoleni. Michał wiadomo, ma znane nazwisko, doświadczenie i bardzo duże umiejętności, także w każdym polu nam pomoże, wesprze, czy nawet jak nie będzie nam szło, oby nie (śmiech), ale na pewno w tym momencie nam podpowie i po prostu nam pomoże. – opisał powrót kapitana Kelian Janikowski

Początek sobotniego spotkania w Grupa Azoty Arena o godzinie 19:00.
Bilety do kupienia na platformie eBilet: https://bit.ly/3UHzoUI
Transmisja w emocje.TV: https://emocje.tv/live/1497/azoty-pulawy-piotrkowianin-piotrkow-trybunalski

Pełna rozmowa z zawodnikami: