Azotowcy powołani!

Dawid Dawydzik, Rafał Przybylski oraz Mateusz Zembrzycki otrzymali powołania na kolejne akcje szkoleniowe reprezentacji Polski.

Podczas zgrupowania szkoleniowego, które rozpoczyna się  7 marca  we Wrocławiu, reprezentacja Polski zagra dwa mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy. Kadrowicze z Azotów-Puławy, którzy otrzymali powołania, zgrupowanie rozpoczną 10 marca, ponieważ 6 marca Azoty-Puławy grają jeszcze mecz w ramach rozgrywek PGNiG Superligi.   Na liście rezerwowej znalazł się  Piotr Jarosiewicz, który pozostaje w gotowości do dołączenia do reprezentacji Polski.

Podopieczni Patryka Rombla we wtorek, 9 marca   zagrają z reprezentacją Słowenii w wyjazdowym meczu w Celje. Następnie kadrowicze wrócą do Wrocławia, gdzie będą kontynuować przygotowania do kolejnego spotkania kwalifikacyjnego. W niedzielę, 14 marca we Wrocławiu odbędzie się starcie z Holandią.

  • 07-08.03.2021 r. Wrocław-Celje (SLO) – konsultacja szkoleniowa
  • 09.03.2021 r. Celje (SLO) – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (SLO-POL)
  • 10-13.03.2021 r. Wrocław – konsultacja szkoleniowa
  • 14.03.2021 r. Wrocław – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (POL-NED)

Miło nam poinformować, że powołanie do reprezentacji Ukrainy otrzymał skrzydłowy Azotów-Puławy, Andrii Akimenko.  Zgrupowanie reprezentacji Ukrainy rozpocznie się 3 marca, ale Andrii, podobnie jak koledzy z Azotów-Puławy, do kadry będzie mógł dołączyć po meczu z Gwardią Opole. Podczas akcji szkoleniowej Ukraina zagra dwa mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy:

  • 10.03 – Ukraina – Wyspy Owcze
  • 14.04 – Wyspy Owcze – Ukraina.