Bałkańcy na testach

Azoty-Puławy szukają kolejnych wzmocnień. Na razie włodarze Klubu rozglądają się za zawodnikami z zagranicy, obierając kierunek bałkański. W ostatnich dniach testowany był środkowy rozgrywający,  a od dziś trenerzy będą przyglądali się zawodnikowi na prawe skrzydło.

W ubiegłym tygodniu na testach w Puławach przebywał Serb Nikola Arsenić. Jest to nominalny środkowy rozgrywający. Zawodnik perspektywiczny, urodzony w 1996 roku, mający 192 cm wzrostu. Przez kilka lat reprezentował barwy macierzystej Vojvodiny Novy Sad, z którą występował między innymi w rozgrywkach Ligi Mistrzów i Pucharze EHF. W ostatnim sezonie reprezentował barwy rumuńskiego AHC Potaissa Turda.
 

W poniedziałek 21 maja kilkudniowe testy rozpocznie kolejny zawodnik z Bałkanów – Anes Becić. Nominalny prawoskrzydłowy to gracz z Bośni. Zawodnik ma 25 lat, a w karierze sportowe występował m.in. w bośniackim HC Vogosca Poljine Hills, broniąc barw swego klubu w rozgrywkach Challenge Cup i zdobywając w dwóch sezonach tych rozgrywek 21 goli.

O losach testowanych graczy i ich przydatności dla zespołu zadecydują trenerzy o czym niezwłocznie poinformujemy naszych kibiców za pośrednictwem klubowej strony internetowej i mediów społecznościowych.

Foto: rkv.rs i novi.ba