Biuro prasowe

Szanowni Przedstawiciele Mediów

Wszystkie pomeczowe materiały udostępniane będą w nowym BIURZE PRASOWYM naszego klubu, stworzonym przez PGNiG Superligę. Wszystkich przedstawicieli mediów, którzy chcą być zawsze na bieżąco z informacjami ze świata piłki ręcznej, nie tylko Azotów-Puławy, ale całej PGNiG Superligi i PGNiG Superligi kobiet prosimy o zarejstrowanie się w systemie i założenie darmowego konta. W biurze prasowym będą się pojawiać nie tylko tekstowe relacje po meczach ligowych, ale także zapowiedzi, zdjęcia, dźwięki, czy materiały wideo. Wszystko będzie można za darmo pobrać i wykorzystywać na swoich portalach internetowych, w gazetach, telewizji, radiu czy w prasie. 

Bezpośredni link do biura prasowego KS Azoty-Puławy S.A.

Przez biuro prasowe prowadzone będą także procesy akredytacyjne na poszczególne spotkania w PGNiG Superlidze. Jeśli jeszcze nie posiadacie Państwo akredytacji, zachęcamy do skorzystania z procesów akredytacyjnych, które uruchamiane są tuż po otrzymaniu oficjalnej informacji o dacie danego meczu.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRACY MEDIÓW NA MECZACH „DOMOWYCH” KS AZOTY-PUŁAWY S.A.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentem:  Informacja Administratora danych osobowych dla Mediów.

OBOWIĄZKI DLA MEDIÓW

Fotoreporterzy i lokalna telewizja mogą wykonać czynności medialne  za bandami, z zachowaniem każdorazowo co najmniej odległości 2 metrów od boiska i zawodników.

Klubowe materiały w postaci informacji meczowej, zdjęć, dźwięków i wideo będą publikowane w oficjalnym biurze prasowym. 

DODATKOWE INFORMACJE
DZIENNIKARZE

Miejsca dla dziennikarzy wyznaczone będą za bramką przy sektorze F. Piętnaście minut po zakończeniu meczu odbędzie się konferencja prasowa  z zawodnikami i trenerami obu drużyn.

FOTOREPORTERZY

W trakcie meczu fotoreporterzy mogą poruszać się tylko przy linii bocznej w odległości 2m od zawodników. Każdy fotoreporter zobowiązany jest do posiadania SWOJEJ kamizelki – bez niej nie będą Państwo wpuszczani do Sali Gier.

Poniżej publikujemy pełną treść regulaminu, którego akceptacja będzie warunkiem złożenia wniosku akredytacyjnego.

Zasady ogólne

  1. Klub KS Azoty-Puławy S.A. zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania, a także cofnięcia już przyznanej akredytacji bez podania przyczyny.
  2. Miejsca siedzące przysługują jedynie akredytowanym dziennikarzom. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona.
  3. Akredytacje można odebrać w dniu meczu w okienku KASA w  hali Grupa Azoty Puławy.
  4. Osoba akredytowana przy odbiorze musi przedstawić legitymację prasową lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.
  5. Osoba akredytowana na terenie hali ma obowiązek przemieszczać się z akredytacją umieszczoną w widocznym miejscu oraz okazać ją na każde wezwanie przedstawiciela służb porządkowych i informacyjnych lub pracownika klubu.
  6. Pomeczowe rozmowy w formie wideo muszą być nagrywane na konferencji prasowej na tle ścianki sponsorskiej.