Karnety na sezon 2018/2019

Dużymi krokami zbliża się nowy sezon PGNiG Superligi. Zapraszamy zatem Państwa do nabywania karnetów na mecze Azotów-Puławy organizowane przez Klub w naszym mieście.

Karnety, które podobnie jak w minionym sezonie kosztują 250 zł, można już nabywać w siedzibie Klubu (hala sportowa MOSiR przy Alei Partyzantów). Ilość karnetów jest ograniczona, w związku z tym w pierwszej kolejności ich posiadaczami mogą zostać kibice, którzy posiadali karnety w ubiegłym sezonie. Sprzedaż dla tych osób prowadzona będzie do 27 sierpnia włącznie, a od 28 sierpnia kibice ci będą mogli karnety odbierać za okazaniem dowodu zapłaty (paragonu). W sytuacji, gdy nie wszystkie karnety zostaną sprzedane, 28 sierpnia będzie je można nabyć w tzw. wolnej sprzedaży.

Dodajmy, że karnety na sezon 2018/2019 będą upoważniały do oglądania meczów organizowanych przez Klub Sportowy Azoty-Puławy w Puławach. Karnety nie będą ważne na meczach organizowanych przez klub, ale rozgrywanych poza naszym miastem (np. w rozgrywkach pucharowych w Lublinie).

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Klubu lub pod numerem telefonu 81 888 09 77.