Król strzelców w „Azotach-Puławy”

Prawy rozgrywający KPR-u Legionowo – Vitalij Titow podpisał dziś kontrakt z „Azotami-Puławy”. Doświadczony Białorusin związał się z puławskim Klubem dwuletnią umową, która zacznie obowiązywać 1 lipca 2017 roku.Vitalij Titow to mierzący 2 metry leworęczny rozgrywający, który w trwającym sezonie PGNiG Superligi został królem strzelców (175 goli w 26 meczach). Titow założył koronę najlepszego strzelca ligi już po raz drugi z rzędu, bowiem w minionym sezonie również zajął pierwszą pozycję w tym zestawieniu, rzucając w 28 meczach 173 gole.

Białorusin ma obecnie 37 lat. Karierę seniorską rozpoczynał w MMTS Kwidzyn, później był zawodnikiem Wisły Płock, Cimos Koper, Strovolos, Piotrkowianina i ostatnio KPR RC Legionowo. O miejsce w pierwszym składzie Azotów rywalizował będzie z nowym nabytkiem klubu z Puław, Bośniakiem Marko Panicem.

Titow to ostatni transfer Azotów. Klub z Puław zakończył kompletowanie składu na przyszły sezon. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie kontrakty podpisało łącznie siedmiu zawodników. Tylu samo obecnych graczy Azotów pożegna się z Klubem po zakończeniu obecnego sezonu.