Liga: PGNiG Superliga

PGNiG Superliga

vs
vs
vs
vs
vs

MMTS Kwidzyn – Azoty-Puławy

Mecz 15.Serii PGNiG Superligi pomiędzy MMTS-em Kwidzyn i Azotami-Puławy transmitowany będzie w otwartej telewizji TVP Sport. Transmisja na żywo rozpocznie się od godziny 14:05. Pojedynek dostępny będzie nie tylko na antenie TVP Sport, ale również online. Ponadto mecz można obejrzeć także w odświeżonej aplikacji mobilnej TVP SPORT. Pojedynek skomentują Maciej Iwański i Iwona Niedźwiedź.

vs

Azoty-Puławy – Grupa Azoty SPR Tarnów

Mecz 14. serii PGNiG Superligi pomiędzy Azotami-Puławy a Grupą Azoty SPR Tarnów odbędzie się w sobotę w hali Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Puławach. Transmisja w serwisie emocje.tv. Początek spotkania o godz. 19:00.

vs

Azoty-Puławy – Łomża Vive Kielce

Pojedynek z Łomżą Vive Kielce zaplanowano na niedzielę, 14 lutego. Spotkanie będzie transmitowane w TVP Sport, w Internecie na sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport od 19:10. Pierwszy gwizdek starcia w puławskiej hali MOSiR o 19:15.

vs

Orlen Wisła Płock – Azoty-Puławy

Pojedynek z Orlen Wisłą Płock zaplanowano na sobotę, 6 lutego. Spotkanie będzie transmitowane w TVP Sport, w Internecie na  sport.tvp.pl  oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport od 17:10. Pierwszy gwizdek starcia w Orlen Arenie o 17:15.

vs
vs