Masło wsparł ważną inicjatywę

Piotr Masłowski mimo napiętego kalendarza znalazł czas by 1 kwietnia udać się do Wisły. Zawodnik „Azotów-Puławy” wziął udział w jubileuszowym, dziesiątym biegu po Nowe Życie.

Jak czytamy na stronie www.biegponowezycie.pl: Bieg po Nowe Życie to inicjatywa społeczna, której celem jest edukacja w zakresie transplantacji narządów. Poprzez nasze działania budujemy społeczne poparcie dla transplantacji, upowszechniamy oświadczenia woli oraz promujemy świadome dawstwo narządów. Bieg po Nowe Życie tworzą ludzie – z roku na rok coraz liczniejsza grupa osób, którym na sercu leży dobro innych. Najszlachetniejszą z idei promują aktorzy, muzycy, artyści, sportowcy, przedstawiciele nauki, którzy dwa razy w roku spotykają się w wyjątkowym, sztafetowym marszu nordic walking z osobami z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji. Tymi, którzy na co dzień udowadniają, że można normalnie żyć po przeszczepie.

W akcji wziął udział również były zawodnik „Azotów-Puławy” i reprezentant Polski Michał Szyba.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”8″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”2″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]