Mistrzyni dopingowała Azotowców

Spotkanie Azotów-Puławy z Sandrą SPA Pogoń Szczecin śledziła z trybun znakomita polska lekkoatletka – Malwina Kopron. Pochodząca z Puław specjalistka rzutu młotem została na meczu przyjęta po… mistrzowsku.

Zanim rozległ się pierwszy gwizdek sędziów władze i zawodnicy Klubu Sportowego Azoty-Puławy podziękowali brązowej medalistce Mistrzostw Świata z Londynu i złotej medalistce Uniwersjady w Tajpej. Malwina otrzymała od kapitana Bartosza Jureckiego koszulkę z podpisami zawodników. Z kolei Prezes Jerzy Witaszek i dyrektor sportowy Marcin Kurowski wręczyli wyraźnie wzruszonej zawodniczce kwiaty i drobne upominki klubowe.

Później Malwina oglądała wraz z przedstawicielami Klubu mecz PGNiG Superligi. Korzystając z obecności gwiazdy na meczu kibice chętnie prosili o wspólne zdjęcie, a nawet obdarowywali zawodniczkę prezentami.

Malwina Kopron mocno kibicuje szczypiornistom Azotów-Puławy i już zapowiedziała swój udział w kolejnych meczach. Dodajmy, że lekkoatletkę i piłkarzy ręcznych łączy nie tylko sport i pochodzenie z Puław, ale także Grupa Azoty PUŁAWY – dla Klubu Główny Partner, a dla Malwiny Sponsor Strategiczny.