Nie wiemy z kim, wiemy kiedy

Przed nami ostatnia w części zasadniczej sezonu 2016/2017 kolejka PGNiG Superligi. Dopiero po jej zakończeniu okaże się kto będzie rywalem „Azotów-Puławy” w ćwierćfinale. Potencjalni przeciwnicy to Wybrzeże Gdańsk i Chrobry Głogów. PGNiG Superliga skorygowała terminy fazy finałowej – wiemy zatem kiedy przyjdzie nam walczyć o strefę medalową.Faza finałowa rozpocznie się już we wtorek 11 kwietnia. Najpierw jednak do rywalizacji przystąpią zespoły, które zajmą w swoich grupach miejsca czwarte i piąte – ich pojedynki wyłonią dwie ekipy, które dołączą do pozostałych ćwierćfinalistów, czyli zespołów z miejsc 1-3.

Ćwierćfinały ruszą 19 kwietnia, a „Azoty-Puławy” rozpoczną rywalizację dzień później (w czwartek 20.04) od wyjazdowego meczu w Gdańsku lub Głogowie. Rewanżowe spotkanie w Puławach rozegrane zostanie 26 kwietnia, czyli w środę. Ostatniego półfinalistę poznamy w niedzielę 30 kwietnia.

W międzyczasie odbędą się również mecze o Puchar Ligi, czyli spotkania zespołów, które nie znajdą się wśród ćwierćfinalistów.