Nietypowe spotkanie i trening (video)

Przebywający w Puławach szefowie sklepów Leroy Merlin z Podlasia, Mazowsza i Lubelszczyzny złożyli wizytę w Klubie Sportowym Azoty-Puławy. To efekt współpracy jaka trwa między podmiotami od kilku lat.

Goście spotkali się najpierw z trenerem Danielem Waszkiewiczem, Dyrektorem Sportowym Marcinem Kurowskim i kapitanem pierwszego zespołu Bartoszem Jureckim. Przedstawiciele Azotów opowiadali o swojej codziennej pracy i osiągniętych w tym sezonie sukcesach. Dyrektorzy Leroy Merlin zadawali również pytania dotyczące nie tylko stricte piłki ręcznej, ale także przełożenia sportu na pracę i inne dziedziny życia, czyli głównie odnośnie motywacji i współdziałania w zespole.

Po tej części spotkania goście Klubu poczuli na własnej skórze na czym polega fizyczna praca zawodników. Szefowie sklepów, zmienili garnitury i ciepłe fotele na stroje sportowe i halę. Razem z pierwszym zespołem uczestniczyli w popołudniowym treningu, sumiennie wykonując kolejne ćwiczenia.

Oczywiście intensywność zadań została dostosowana do możliwości wszystkich ćwiczących, ale i tak goście Klubu kończyli trening szalenie zmęczeni. Nie przeszkodziło im to jednak w wyrażeniu bardzo pozytywnych emocji i ciepłych słów skierowanych w stronę gospodarzy spotkania. Wszystko wskazuje więc na to, że współpraca Klubu Sportowego Azoty-Puławy i firmy Leroy Merlin nadal będzie prowadzona na satysfakcjonującym obie strony poziomie.