Oferta dla firm!

Wraz z powstaniem Ligi Zawodowej najciekawsze mecze PGNiG Superligi są transmitowane przez ogólnopolską stację telewizyjną Canal Plus. Podczas takich meczów istnieje możliwość ekspozycji reklamowych na bandach led usytuowanych przy parkiecie i bardzo dobrze widocznych w „oku” kamery. W związku z tym, że podczas transmisji kluby mają możliwość wykorzystać określony czas na bandach ledowych Klub Sportowych Azoty-Puławy proponuje udostępnienie miejsca reklamowego wg poniższych wytycznych:

– długość jednorazowej ekspozycji reklamy statycznej lub animacji – 15 sekund.
– podczas meczu możliwe jest powtórzenie reklamy – 12-, 16-, 20- lub 24-krotne.
– koszt:
a) pojedyncza emisja 15 sek. – 100 zł netto
b) 12 powtórzeń – 1200 zł netto
c) 16 powtórzeń – 1500 zł netto
d) 20 powtórzeń – 1850 zł netto
e) 24 powtórzenia – 2200 zł netto
f) przygotowanie ekspozycji zgodne z wymiarami i rozdzielczością narzuconymi przez wielkość band ledowych – 200 zł netto.

W przypadku decyzji i deklaracji odnośnie ekspozycji reklamowych podczas wszystkich meczów których organizatorem jest Klub Sportowy Azoty-Puławy transmitowanych w telewizji, ceny uzgadniane będą indywidualnie.

Szczegółowe informacje na temat możliwości reklamowania swoich usług na bandach ledowych podczas transmitowanych przez telewizję meczów PGNiG Superligi udzielane są w siedzibie Klubu Sportowego Azoty-Puławy przy Alei Partyzantów 11 lub pod numerem telefonu 81 888 07 99.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!