Paweł Podsiadło nominowany

Za nami pierwszy miesiąc rozgrywek w 2018 r. Eksperci z Canal + Sport, Sportowe Fakty i Kocham Ręczna nominowali trójkę zawodników, którzy powalczą o tytuł Gracza Miesiąca. Eksperci Canal+ nominowali zawodnika Azotów-Puławy – Pawła Podsiadło.

Eksperci z Canal + Sport sugerują Pawła Podsiadło z Azotów Puławy.

Styczeń – to był najlepszy miesiąc Pawła Podsiadły od powrotu do Polski. Ze względu na to, że kontuzji doznał Nikola Prce, Podsiadło przebywał dłużej na boisku i w pełni to wykorzystał. W meczach ze Stalą Mielec i Wybrzeżem Gdańsk zachwycił formą strzelecką. Co ważne, pokazał, że sprawdza się nie tylko w roli egzekutora, ale również reżysera gry. Daniel Waszkiewicz wystawiał go na środku rozegrania i się nie zawiódł. My również.

Sportowe Fakty nominowały Michała Dreja z Energi MKS Kalisz.

Gracze beniaminka byli rewelacją stycznia. Wygrali wszystkie spotkania, zbliżyli się do Rundy Finałowej. Najrówniejszą formę prezentował Drej. Prawoskrzydłowy w czterech kolejkach uzbierał 25 goli, pomylił się ledwie kilka razy. W każdym ze spotkań należał do najlepszych strzelców zespołu. 27-latek jeszcze nigdy nie spisywał się tak dobrze w Superlidze. Styczniowe bramki to niemal połowa jego zdobyczy z tego sezonu!

Portal Kocham Ręczną nominował Andrzeja Kryńskiego – MMTS Kwidzyn.

Najrówniej grający, rzucający, a co z a tym idzie – “robiący wyniki” drużynie z Kwidzyna. To także dlatego MMTS jest w swojej grupie na miejscu trzecim. Nowy Rok – nowe nazwisko, stąd ten wybór.

Do kogo trafi najwięcej głosów i zegarek marki Balticus “Gwiezdny Pył”, pokryty powłoką PVD, tarczą z awenturynu niebieskiego, wykańczaną detalami w kolorze złotym? Zadecydujcie oddając głos na Profilu FB PGNiG Superligi.