Pierwsza wyjazdowa wygrana

Po raz pierwszy w wyjazdowym meczu II ligi w tym sezonie po komplet punktów sięgnął zespół Azotów-Puławy II. Podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego bardzo pewnie pokonali Buskoviankę Busko Zdrój. W końcu na dobrej skuteczności zagrał Kacper Adamczuk, który z 11 trafieniami był najskuteczniejszym zawodnikiem zwycięzców.

Jeszcze w pierwszej połowie miejscowi starali się dotrzymywać nam kroku, ale po zmianie stron w pełni zdominowaliśmy rywala. Dziś bardzo dobrze spisaliśmy się w ataku pozycyjnym, gdzie z bardzo dobrej strony pokazał się Kacper Adamczuk. Nasz rozgrywający rzucał pewnie z drugiej linii i równie dobrze czuł się w grze jeden na jednego. Wciąż mam jednak trochę zastrzeżeń do naszej gry obronnej. Nieźle zagrali wszyscy trzej bramkarze, choć wiem, że wszystkich trzech stać na więcej – podsumował mecz Zbigniew Markuszewski.

Buskovianka – Azoty-Puławy II 26:38 (13:17)
Azoty-Puławy II: Sętowski, Wiejak, Borucki – Adamczuk 11, Bielawski 7, Mchawrab 5, Przychodzeń 3, Baranowski 3, Wolski 3, Cieślak 2, Flont 2, Kosiak 1, Smaga 1, Śliwiński.