Pierwsze karty odkryte

Azoty-Puławy już kompletują zespół na przyszły sezon. Na razie nie wiadomo kto dołączy do zespołu, powoli jednak odkrywają się losy obecnych zawodników Klubu. W ostatnim czasie nowe kontrakty podpisało pięciu zawodników.

Jako pierwszy podpis pod rocznym kontraktem złożył Bartosz Jurecki. Kolejnym pewniakiem w Azotach jest Adam Skrabania. Skrzydłowy podpisał z puławskim Klubem dwuletni kontrakt. Najnowsze wiadome to rozgrywający – Piotr Masłowski i Krzysztof Łyżwa. Obaj podpisali z klubem roczne kontrakty. Azoty-Puławy nadal będą mogły liczyć także na Bartosza Kowalczyka, który przedłużył swą umowę.

Obecnie prowadzone są rozmowy z trzema zawodnikami – Nikolą Prce, Wladislawem Ostroushko i Patrykiem Kuchczyńskim. Pewne jest natomiast, że w zespole z Puław nie zobaczymy w przyszłym sezonie Roberta Orzechowskiego i Daniela Dupjachanca.

Azoty-Puławy chcą nadal wspierać swoich młodych zawodników. Mimo kontraktów z drugim zespołem zawodnicy: Kacper Adamczuk, Kamil Śliwiński, Mateusz Flont i Jakub Kosiak będą regularnie trenować z ekipą PGNiG Superligi.