KLUB BIZNESU KS AZOTY-PUŁAWY S.A.


Zostań integralną częścią społeczności największego klubu piłki ręcznej w naszym województwie!


Program KLUB BIZNESU powstaje, aby zintegrować środowisko biznesowe wokół piłki ręcznej KS AZOTY-PUŁAWY S.A.
Odchodzimy od standardowej wpółpracy na linii klub - sponsor i szukamy nowych możliwości, które dają prawdziwego „powera” do rozwoju.


Widowisko sportowe to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Klub to nie tylko niezapomniana atmosfera na hali i wielkie emcoje, to również unikatowa platforma biznesowa, która otwiera przed Twoją firmą możliwość rozwoju na różnych poziomach. Dzięki wymianie doświadczeń poznasz różne modele biznesowe oraz lepiej zrozumiesz potrzeby rynku. Pomysł cieszy się co raz to większą popularnością, ponieważ w prosty sposób pomaga rozszerzyć osobistą sieć networkingową.

STRATEGIA


W ramach działań KB będą organizowane cykilczne spotkania, ale również wspólne wyjazdy, które pomogą w nawiązaniu nowy kontaktów oraz scalą grupę firm działających przy KS Azoty Puławy. Dużym znaczeniem w prowadzeniu klubu biznesu będą jego opiekunownie, którzy będą pośrednikami w umawianiu jak największej ilości spotkań z firmami z otoczenia binzesowego.  Spotkania zamknięte rozpoczynają się od prezentacji firm oraz obszaru ich działań, a następnie rozmawiamy o wspólnych rozwiązaniach i potrzebach biznesu. 


Główne założenia programu: 
 
  • wspieranie potencjału ekonomicznego i reklamowego Partnerów Klubu,
  • tworzenie silnego otoczenia biznesowego skupionego wokół KS AZOTY-PUŁAWY S.A.,
  • aranżowanie spotkań networkingowych, które wytowrzą integrację biznesową i towarzyską,
  • popularyzacja sportu i wartości z nim związanych,
  • duża różnorodność firm utożsamiających się z klubem, 
  • wspólne wyjazdy integracyjne 
  • połączenie wspólnych sił i udowodnienie, że specyfika środowiska może stać się atutem. 


WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

tel. +48 736-439-637, e-mail: ks-azoty@azoty-pulawy.pl


 

Klub Biznesu KS AZOTY PUŁAWY


Responsive Image

Grupa Azoty Puławy 


Grupa Azoty PUŁAWY to miejsce, w którym technologia i biznes łączą swoje siły, co umożliwia wzrost rolnictwa i innych działów gospodarki. To lider polskiego przemysłu nawozowo-chemicznego, który od ponad 60 lat daje początek produktom otaczającego nas świata. 
Działalność Grupa Azoty PUŁAWY skupia się na dwóch segmentach biznesowych: Każdego dnia tworzymy produkty dla milionów ludzi w Polsce i w 50 innych krajach na świecie - przez Europę, po Brazylię i Chiny. Na światowy rynek eksportujemy 50% naszych produktów. 
Łączymy naukę i nowoczesne technologie z odpowiedzialnym biznesem. Dla nas chemia to otaczający świat, który pomagamy tworzyć. Nasze produkty, od których wszystko się zaczyna, to podstawa dobrze rozwijającej się gospodarki. Nasza praca to coś więcej niż wykonywanie codziennych obowiązków. Grupa Azoty PUŁAWY to więcej niż odpowiedzialność. 
Responsive Image

Miasto Puławy 


Slogan promocyjny to: „Puławy. Z myślą o człowieku” (ang.: „Puławy. Human City”). „Puławy tworzą przestrzeń miejską w pełni odpowiadającą materialnym, psychologicznym i społecznym potrzebom mieszkańców. Pobudzają warunki sprzyjające postawom prospołecznym i powstawaniu bogatych relacji międzyludzkich. Dzielą się innowacyjnymi osiągnięciami w zakresie humanizowania przestrzeni miejskiej z innymi miastami.” Przytoczone słowa prezentują pozycjonowanie Puław, określają tożsamość i wartość marki Puławy.  W Puławach toczy się także bogate życie kulturalne. Obok wielu imprez lokalnych i regionalnych znalazły tu swoje miejsce cyklicznie odbywające się imprezy o ugruntowanej renomie, znane w kraju i za granicą.
Responsive Image

Perła - Browary Lubelskie 


Obecnie Perła – Browary Lubelskie S.A. jest jednym z największych regionalnych producentów piwa w Polsce. W skład firmy wchodzi: zakład produkcyjny zlokalizowany przy ul. Kunickiego 106 oraz siedziba Zarządu Spółki mieszcząca się w budynku historycznego Browaru przy Bernardyńskiej 15 w Lublinie.W 2006 roku Perła – Browary Lubelskie S.A., jako jedne z pierwszych browarów, otrzymała certyfikat  ISO  22000. 
Zgodnie z polityką jakości ustanowioną w firmie, podstawą działań jest dbałość na każdym etapie produkcji o zapewnienie konsumentom maksymalnie bezpiecznego produktu, spełniającego najwyższe z możliwych standardów. Uznanie dla oferowanych przez Perła – Browary Lubelskie S.A.  produktów  systematycznie wzrasta. Efektem tego jest ciągła rozbudowa kanałów dystrybucji i ekspansja na nowe rynki.
Responsive Image

MOSTOSTAL Puławy 


Głównym przesłaniem marki Mostostal Puławy S.A. są cztery priorytety: WIEDZA - DOŚWIADCZENIE - JAKŚĆ - ROZWÓJ, które wyznaczają kierunki rozwoju spółki oraz opisują zasady kształtowania kultury otganizacyjnej, a jednocześnie wzmacniają relacje z partnerami biznesowymi. Misją kreującą rozwój Grupy Mostostal Puławy S.A. jest efektywana współpraca z inwestorami oraz instytucjami badawczymi i uczelniami w celu wprowadzania innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a także organizacyjnych. Głównym kierunkiem działalności Grupy Mostostal Puławy S.A. jest zdobycie pozycji lidera w zakresie rowziązań dla branży budowalnej, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa przemysłowego, energetycznego i innowacyjnego budownictwa, które wynika z potrzeb zmieniającego się europejskiego rynku. 
Responsive Image

TERmochem


Głównym Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Termochem Sp. z o.o. powstało w 1990r. Dziś jest konkurencyjnym, nowocześnie zarządzanym i znaczącym uczestinkiem rynku budowlanego w regionie. Podstawowym profilem działalności Spółki wynikającym z długoletniej tradycji są roboty termoizolacyjne i antykorozyjne oraz usługi ogólnobudowlane, wykonawstwo, remonty i modernizacje obiektów przemysłowych, budynków mieszklanych i użyteczności publicznej, wykonawstwo placów i dróg, zagospodarowanie terenów zielonych, wykonawstwo basenów i hal sportowych, prace rusztowaniowe, montaż konstrukcji żelbetowych, wykonawstwo wykładzin chemoospornych, pokrycia dachowe. Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów spółka realizuje nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane. Od 1999 r. jesteśmy stale obecni na rynkach Europy Zachodniej: w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz w krajach skandynawskich, gdzie świadczymy usługi dla największych firm światowych z branży chemicznej i energetycznej.
Responsive Image

MASZ-ZAP 


Przedsiębiorstwo Remontowe Maszyn i Armatury "MASZ-ZAP" sp. z o.o. stawia sobie za cel świadczenie w pełni profesjonalnych usług, spełniających wymagania i oczekiwania naszych klientów oraz ciągle ich doskonalenie. Usługi w myśl naszej polityki świadczone są w sposób bezpieczny dla człowieka oraz odpowiedzialny za środowisko. MASZ-ZAP to ponad 45 - letnie doświadczenie w zakresie wykonywanych remontów oraz profesjonalizm i fachowość załogi umożliwia realizację zadań na trudnym i wymagającym rynku usług. Wysoki poziom techniczny maszyn i urządzeń w Zakładach Azotowych "Puławy" SA oraz pełne zaangażowanie w procesy ich modernizacji obligują nas do podnoszenia kwalifikacji zarówno pionu inżynieryjno - technicznego jak i bezpośrednio produkcyjnego. 

więcej