Podwójne zwycięstwo młodzików

Obydwa zespoły młodzików “Azotów-Puławy” odniosły dziś zwycięstwa w lidze wojewódzkiej. Puławianie podejmowali Sprint Ulan Majorat. Zespół z rocznika 2002 pokonał rywali bardzo pewnie 23:14, prowadząc już do przerwy sześcioma trafieniami. Prawie tak samo wysoko prowadzili po pierwszej połowie zawodnicy drugiego zespołu Azotów. Jeszcze na dwie minuty przed końcem puławianie wygrywali czterema trafieniami, by ostatecznie zwyciężyć gości tylko jednym golem.

“Azoty-Puławy” I – UKS Sprint Ulan Majorat 23:14 (12:6)
“Azoty-Puławy” I: Stachowiak, Gawęda – Proczek 4, Malinowski 4, Szewczyk 3, Fenik 2, Kruk 2, Wawer 2, Furtak 2, Salasa 1, Michałek 1, Gębala 1, Ziemianek 1, Chrzanowski, Filiks, Paliszewski.

“Azoty-Puławy” II – UKS Sprint Ulan Majorat 24:23 (12:7)
“Azoty-Puławy” II: Mizura, Wrona – Górski 5, Abramowicz 5, Pakuła 4, Neścior 4, Osiak 2, Biskup 2, Antolak 1, Giza 1, Lisowski, Głos, Mitruczuk, Muszyński.