Puchar pojechał do Płocka

Orlen Wisła Płock została zwycięzcą jubileuszowego turnieju z okazji 15-lecia KS Azoty-Puławy o Puchar Zarządu Grupy Azoty PUŁAWY. W finale Nafciarze pokonali gospodarzy zawodów 25:22. Okazały Puchar wręczył Prezes Zarządu Grupy Azoty PUŁAWY Krzysztof Bednarz. Trzecie miejsce zajęła drużyna ZTR Zaporoże, która w małym finale pokonała 27:26 Gwardię Opole.

Mecz o III miejsce
Gwardia Opole – ZTR Zaporoże 26:27 (11:9)
Gwardia: Zembrzycki, Malcher – Mauer 7, Kawka 5, Zarzycki 3, Klimków 2, Zieniewicz 2, Skraburski 2, Siwiak 1, Tarcijonas 1, Mokrzki 1, Jankowski 1, Milewski 1, Morawski.
ZTR: Veremchuk – Ganchev 7, Artemenko 7, Akimenko 4, Ilchenko 3, Severyn 1, Burzak 1, Isanchuk 1, karamyshev 1, Tilte 1, Strelnikov, Kriuchkov.

Finał
Azoty-Puławy – Orlen Wisła Płock 22:25 (10:12)
Azoty-Puławy: Bogdanov, Koshovy – Podsiadło 4, Panić 4, Matulić 3, Łyżwa 2, Titow 2, Prce 2, Gumiński 2, Seroka 2, Grzelak 1, Kaleb, Jarosiewicz, Skrabania, Rogulski, Masłowski.
Orlen Wisła: Wichary, Borbely – Krajewski 7, Racotea 5, Żabić 5, Tarabochia 4, Toledo 2, Moya 1, Sulić 1, Mierzwiński, Piechowski, Mihić, Mlakar.

Najlepszym drużynom Puchary wręczyli Prezes Grupy Azoty PUŁAWY Krzysztof Bednarz, członek Zarządu Grupy Azoty PUŁAWY Andrzej Skwarek i Przewodnicząca Rady Miasta Puławy Bożena Krygier. Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych ekipach zostali – Marko Tarabochia (Orlen Wisła Płock), Paweł Podsiadło (Azoty-Puławy) i Oleksii Ganchev (ZTR Zaporoże). Wszystkim statuetki wręczył Prezes Bednarz.