Ryszard Skutnik uhonorowany

„Azoty-Puławy” nie zapominają o tych, którzy zapisali się złotymi zgłoskami w historii klubu. Przekonał się o tym były trener pierwszego zespołu Ryszard Skutnik.

Zanim zaczęło się spotkanie X serii PGNiG Superligi pomiędzy „Azotami-Puławy” a Górnikiem Zabrze miała miejsce miła uroczystość. Były trener Azotów, a obecnie szkoleniowiec Górnika – Ryszard Skutnik został uhonorowany złotą odznaką zasłużonego dla puławskiego Klubu. Doświadczony trener w dwóch poprzednich sezonach sięgał z naszą ekipą po brązowe medale Superligi. Odznakę wręczyli przedstawiciele Głównego Partnera Klubu – Grupy Azoty Puławy – Jacek Janiszek (wiceprezes Zarządu) i Dariusz Gębala. Kibice zgotowali trenerowi Skutnikowi głośne i długie owacje.

Kapituła, przyznająca wyróżnienie w uzasadnieniu stwierdziła:

Trener I zespołu seniorów KS „AZOTY-PUŁAWY” w sezonach 2014/2015 i 2015/2016. Efektem jego pracy było zdobycie przez Zespół w sezonie 2014/2015 pierwszego w historii Klubu brązowego medalu Mistrzostw Polski. Sukces ten powtórzył w sezonie 2015/2016. Trener Skutnik chętnie dzielił się swoja wiedzą i bardzo bogatym doświadczeniem trenerskim z kadrą szkoleniową KS „Azoty-Puławy”. W czasie swojej pracy w KS „ Azoty-Puławy” był niekwestionowanym autorytetem bardzo popularnym w środowisku.”