Listopad

UKS Sprint Ulan-Majorat

17 listopada 2023
11
-
14
Kolejka 1

UKS Sprint Ulan-Majorat II

UKS Olimpia Biała Podlaska I

18 listopada 2023
48
-
16
Kolejka 1

UKS Olimpia Biała Podlaska II

Azoty-Puławy I

24 listopada 2023
27
-
6
Kolejka 1

Azoty-Puławy II

Grudzień

UKS Sprint Ulan-Majorat

02 grudnia 2023
14
-
31
Kolejka 2

UKS Olimpia Biała Podlaska I

UKS Sprint Ulan-Majorat II

02 grudnia 2023
33
-
11
Kolejka 2

UKS Olimpia Biała Podlaska II

UKS Sprint Ulan-Majorat

02 grudnia 2023
25
-
6
Kolejka 2

UKS Olimpia Biała Podlaska II

UKS Sprint Ulan-Majorat II

02 grudnia 2023
11
-
34
Kolejka 2

UKS Olimpia Biała Podlaska I

MKS Padwa II Zamość

02 grudnia 2023
19
-
15
Kolejka 2

MKS Biłgoraj

UKS Gimnazjum 16

10 grudnia 2023
28
-
19
Kolejka 3

MKS Padwa II Zamość

Azoty-Puławy I

17 grudnia 2023
18
-
19
Kolejka 2

UKS Gimnazjum 16

Azoty-Puławy II

17 grudnia 2023
7
-
20
Kolejka 2

UKS Gimnazjum 16

Styczeń

MKS Biłgoraj

13 stycznia 2024
13
-
14
Kolejka 3

Azoty-Puławy I

SPR Łukovia Łuków

13 stycznia 2024
23
-
14
Kolejka 3

UKS Sprint Ulan-Majorat

SPR Łukovia Łuków

13 stycznia 2024
22
-
19
Kolejka 3

UKS Sprint Ulan-Majorat II

MKS Biłgoraj

13 stycznia 2024
21
-
13
Kolejka 3

Azoty-Puławy II

MKS Padwa II Zamość

17 stycznia 2024
24
-
28
Kolejka 7

UKS Gimnazjum 16

UKS Bursa-Puławy

18 stycznia 2024
29
-
19
Kolejka 3

UKS Olimpia Biała Podlaska I

UKS Bursa-Puławy

18 stycznia 2024
44
-
7
Kolejka 3

UKS Olimpia Biała Podlaska II

Luty

UKS Sprint Ulan-Majorat

17 lutego 2024
14
-
36
Kolejka 4

UKS Bursa-Puławy

UKS Olimpia Biała Podlaska I

17 lutego 2024
26
-
10
Kolejka 4

SPR Łukovia Łuków

UKS Sprint Ulan-Majorat II

17 lutego 2024
9
-
25
Kolejka 4

UKS Bursa-Puławy

UKS Olimpia Biała Podlaska II

17 lutego 2024
7
-
27
Kolejka 4

SPR Łukovia Łuków

SPR Łukovia Łuków

22 lutego 2024
11
-
27
Kolejka 2

UKS Bursa-Puławy

MKS Padwa II Zamość

25 lutego 2024
22
-
20
Kolejka 4

Azoty-Puławy I

MKS Padwa II Zamość

25 lutego 2024
29
-
9
Kolejka 4

Azoty-Puławy II

Marzec

UKS Olimpia Biała Podlaska II

02 marca 2024
7
-
36
Kolejka 5

UKS Olimpia Biała Podlaska I

UKS Sprint Ulan-Majorat II

08 marca 2024
12
-
14
Kolejka 5

UKS Sprint Ulan-Majorat

UKS Bursa-Puławy

18 marca 2024
32
-
13
Kolejka 6

SPR Łukovia Łuków

Azoty-Puławy II

22 marca 2024
13
-
33
Kolejka 5

Azoty-Puławy I

UKS Gimnazjum 16

23 marca 2024
31
-
19
Kolejka 4

MKS Biłgoraj

Kwiecień

Azoty-Puławy I

07 kwietnia 2024
18
-
9
Kolejka 7

MKS Biłgoraj

Azoty-Puławy II

07 kwietnia 2024
14
-
17
Kolejka 7

MKS Biłgoraj

UKS Olimpia Biała Podlaska I

09 kwietnia 2024
25
-
13
Kolejka 6

UKS Sprint Ulan-Majorat

UKS Olimpia Biała Podlaska II

09 kwietnia 2024
10
-
21
Kolejka 6

UKS Sprint Ulan-Majorat II

UKS Olimpia Biała Podlaska I

09 kwietnia 2024
25
-
17
Kolejka 6

UKS Sprint Ulan-Majorat II

UKS Olimpia Biała Podlaska II

09 kwietnia 2024
10
-
33
Kolejka 6

UKS Sprint Ulan-Majorat

UKS Sprint Ulan-Majorat

16 kwietnia 2024
18
-
5
Kolejka 7

SPR Łukovia Łuków

UKS Sprint Ulan-Majorat II

16 kwietnia 2024
17
-
19
Kolejka 7

SPR Łukovia Łuków

MKS Biłgoraj

20 kwietnia 2024
9
-
22
Kolejka 6

MKS Padwa II Zamość

UKS Gimnazjum 16

21 kwietnia 2024
24
-
21
Kolejka 6

Azoty-Puławy I

UKS Gimnazjum 16

21 kwietnia 2024
30
-
18
Kolejka 6

Azoty-Puławy II

UKS Olimpia Biała Podlaska I

21 kwietnia 2024
18
-
27
Kolejka 7

UKS Bursa-Puławy

UKS Olimpia Biała Podlaska II

21 kwietnia 2024
8
-
51
Kolejka 7

UKS Bursa-Puławy

MKS Biłgoraj

27 kwietnia 2024
14
-
22
Kolejka 8

UKS Gimnazjum 16

Maj

Azoty-Puławy I

08 maja 2024
13
-
23
Kolejka 8

MKS Padwa II Zamość

Azoty-Puławy II

08 maja 2024
10
-
25
Kolejka 8

MKS Padwa II Zamość

UKS Bursa-Puławy

11 maja 2024
41
-
2
Kolejka 8

UKS Sprint Ulan-Majorat

UKS Bursa-Puławy

11 maja 2024
38
-
18
Kolejka 8

UKS Sprint Ulan-Majorat II

SPR Łukovia Łuków

12 maja 2024
18
-
36
Kolejka 8

UKS Olimpia Biała Podlaska I

SPR Łukovia Łuków

12 maja 2024
20
-
19
Kolejka 8

UKS Olimpia Biała Podlaska II

UKS Gimnazjum 16

18 maja 2024
26
-
19
I Turniej Finałowy

UKS Olimpia Biała Podlaska I

MKS Padwa II Zamość

18 maja 2024
16
-
25
I Turniej Finałowy

UKS Bursa-Puławy

MKS Padwa II Zamość

18 maja 2024
39
-
22
I Turniej Finałowy

UKS Olimpia Biała Podlaska I

UKS Gimnazjum 16

18 maja 2024
14
-
25
I Turniej Finałowy

UKS Bursa-Puławy

UKS Bursa-Puławy

25 maja 2024
22
-
12
II Turniej Finałowy

MKS Padwa II Zamość

UKS Olimpia Biała Podlaska I

25 maja 2024
21
-
28
II Turniej Finałowy

UKS Gimnazjum 16

UKS Olimpia Biała Podlaska I

25 maja 2024
18
-
31
II Turniej Finałowy

MKS Padwa II Zamość

UKS Bursa-Puławy

25 maja 2024
27
-
18
II Turniej Finałowy

UKS Gimnazjum 16