Trzy punkty z Lubina

Zawsze ciężko grało się Azotom z lubińskim Zagłębiem. Nie inaczej było i dziś. Przez cały mecz niewielkie prowadzenie należało jednak do wyżej notowanych puławian, którzy wygrali ostatecznie kolejny pojedynek PGNiG Superligi dwiema bramkami – 30:28. Różnica bramek jest mniejsza od zdobyczy punktowej, bowiem z Lubina Azotowcy przywożą trzy punkty.

Od początku meczu gra toczyła sie pod nasze dyktando. Gdy tylko wykazywaliśmy się pełną koncentracja i konsekwencją odskakiwaliśmy na cztery gole. Niestety również szybko wkradało się rozprężenie i pojawiały błędy, które szybko grający gospodarze wykorzystywali niwelując naszą przewagę. Niemniej jednak trzeba zaznaczyć, że od początku do końca kontrolowaliśmy wydarzenia na parkiecie i z tarczą powracamy do Puław – powiedział po meczu Marcin Kurowski, trener „Azotów-Puławy”

Zagłębie Lubin – „Azoty-Puławy” 28:30 (16:18)
Zagłębie: Małecki , Skrzyniarz – Moryto 7, Czuwara 5, Szymyśłik 3, Pietruszko 3, Dżono 3, Przysiek 2, Kużdeba 2, Stankiewicz 1, Pawlaczyk 1,  Wolski 1, Mrozowicz, Gudz, Bartczak, Kużdeba.  
„Azoty-Puławy”: Koshovy – Prce 6, Sobol 6, Łyżwa 4, Skrabania 4, Masłowski 3, Przybylski 3, Petrovsky 2, Kuchczyński 1, Kubisztal 1, Orzechowski, Grzelak, Krajewski, Jurecki