„My możemy, Oni muszą” – wypowiedzi przed meczem z Łomżą Vive Kielce

15 жовт. 2021 |

16 października o godzinie 13:00 Azoty-Puławy podejmą w swoim nowym „domu” osiemnastokrotnego Mistrza Polski – Łomżę Vive Kielce.

16 października o godzinie 13:00 Azoty-Puławy podejmą w swoim nowym „domu” osiemnastokrotnego Mistrza Polski – Łomżę Vive Kielce.

Przed puławianami bardzo trudny przeciwnik. Jedna z najlepszych drużyn w Europie,  wielokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski.  Styl gry Azotów w ostatnich spotkaniach może sugerować, że gospodarze nie zamierzają oddać punktów bez walki i zrobią wszystko, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W takiej drużynie jak Kielce musimy patrzeć  na każdą pozycję i nie tylko pojedynczo, ale   można powiedzieć, że obojętnie kto wejdzie na pozycję, robi duże zagrożenie. Mają dwóch  a nawet czasami i trzech zawodników na jednej pozycji , którzy mogą zrobić różnicę .  Cała drużyna jest bardzo mocna (…) Przyjeżdża nie byle kto, ale gramy u siebie,  będziemy szukać swojej szansy. My możemy, Oni muszą. – powiedział Michał Jurecki, kapitan KS Azoty-Puławy S.A.

 

To zespół, który walczy do awans do Final Four  Ligi Mistrzów  więc przeciwnik z totalnie innej półki . Na pewno będziemy musieli zagrać bardzo cierpliwie  i ustrzec się wszystkich prostych błędów , bo to będzie pewna kontra i bramka.   Mam nadzieję, że nowa hala będzie na każdym meczu się wypełniała i będzie naszym ósmym zawodnikiem – dodał Bartosz Kowalczyk, rozgrywający puławskiej drużyny.

 

Azoty-Puławy – Łomża Vive Kielce
16.10.2021 g. 13:00
Hala Sportowo-Widowiskowa w Puławach, ul. Lubelska 59
Bilety: eBilet
Transmisja: TVP Sport