Paweł Ciupa MVP podczas meczu przeciwko Węgrom na ME U18

8 серп. 2022 |

Miło nam poinformować, że nasz młody zawodnik, Paweł Ciupa, został wybrany MVP meczu Węgry-Polska podczas rozgrywanych w Podgoricy EHF Mistrzostw Europy U18.Niestety ale Biało-Czerwoni zaliczyli trzecią porażkę w fazie grupowej  Mistrzostwach Europy w Podgoricy. Naszej reprezentacji pozostaje już tylko walka o miejsca 9-12. Na drodze polskiej drużyny  staną od jutra reprezentanci Włoch i Czarnogóry.

Miło nam poinformować, że nasz młody zawodnik, Paweł Ciupa, został wybrany MVP meczu Węgry-Polska podczas rozgrywanych w Podgoricy EHF Mistrzostw Europy U18.Niestety ale Biało-Czerwoni zaliczyli trzecią porażkę w fazie grupowej  Mistrzostwach Europy w Podgoricy. Naszej reprezentacji pozostaje już tylko walka o miejsca 9-12.
Na drodze polskiej drużyny  staną od jutra reprezentanci Włoch i Czarnogóry.

Poniedziałek jest dniem wolnym od gry. Rywalizacja na Euro na nowo rozpocznie się 9.sierpnia. Najbliższe spotkania będą niezwykle istotne dla drużyny Rafała Bernackiego. Stawką będzie utrzymanie w dywizji A oraz awans na kolejne Mistrzostwa Europy do lat 20.

Węgry – Polska 34:32 / 19:14 /

Polska – Ciupa, Pieńkowski, Szczepanik – Curzytek 5, Kamiński 5, Welcz 4, Wasiak 4, Marchewka 3, Jaworski 2, Wierzbicki 2, Koc 2, Wątroba 2, Mielczarski 2, Sladkowski 1, Rybarczyk, Tokarz