Proces akredytacji na mecz 2 rundy eliminacji EHF Ligi Europejskiej

20 вер. 2022 |

W związku ze zbliżającym się meczem 2 rundy eliminacyjnej EHF Ligi Europejskiej informujemy, że dziennikarze oraz fotoreporterzy, którzy nie posiadają przyznanych akredytacji na cały sezon 2022/2023 mogą starać się o akredytację meczową drogą elektroniczną. Aby otrzymać akredytację dziennikarską należy wysłać e-maila na adres marketing@azoty-pulawy.pl i podać imię nazwisko, telefon oraz reprezentowaną redakcję. Nieprzekraczalny termin zgłoszeń upływa w poniedziałek 26.09.2022 o godzinie 8:00

W związku ze zbliżającym się meczem 2 rundy eliminacyjnej EHF Ligi Europejskiej informujemy, że dziennikarze oraz fotoreporterzy, którzy nie posiadają przyznanych akredytacji na cały sezon 2022/2023 mogą starać się o akredytację meczową drogą elektroniczną.
Aby otrzymać akredytację dziennikarską należy wysłać e-maila na adres marketing@azoty-pulawy.pl i podać imię nazwisko, telefon oraz reprezentowaną redakcję.
Nieprzekraczalny termin zgłoszeń upływa w poniedziałek 26.09.2022 o godzinie 8:00

Ponadto:

  1. Klub KS Azoty-Puławy S.A. zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania, a także cofnięcia już przyznanej akredytacji bez podania przyczyny.
  2. Miejsca siedzące przysługują jedynie akredytowanym dziennikarzom. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona.
  3. Akredytacje można odebrać w dniu meczu w okienku KASA w  hali Grupa Azoty Puławy.
  4. Osoba akredytowana przy odbiorze musi przedstawić legitymację prasową lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.
  5. Osoba akredytowana na terenie hali ma obowiązek przemieszczać się z akredytacją umieszczoną w widocznym miejscu oraz okazać ją na każde wezwanie przedstawiciela służb porządkowych i informacyjnych lub pracownika klubu.
  6. Pomeczowe rozmowy w formie wideo muszą być nagrywane na konferencji prasowej na tle ścianki sponsorskiej.