Uwaga!!! Aktualne adresy mailowe!!!

W związku z zakończeniem  prac modernizacyjnych związanych z elektroniczną pocztą klubową informujemy, że przywrócone zostały adresy  mailowe na domenie azoty-pulawy.pl. Wszelką korespondencję można kierować na ogólny adres klubowy – ks-azoty@azoty-pulawy.pl – lub adresy indywidualne pracowników (wykaz wszystkich adresów poniżej).

Prezes Jerzy Witaszek – Jerzy.Witaszek@azoty-pulawy.pl

Dyrektor sportowy Marcin Kurowski – Marcin.Kurowski@azoty-pulawy.pl

Pracownicy Biura Klubowego:
Witold.Chojnacki@azoty-pulawy.pl
Danuta.Karpinska@azoty-pulawy.pl
Ewa.Pienczakowska@azoty-pulawy.pl

Sztab szkoleniowy
Piotr.Dropek@azoty-pulawy.pl
Marcin.Borkowski@azoty-pulawy.pl
Artur.Witkowski@azoty-pulawy.pl

Kontakt z mediami – rzecznik@azoty-pulawy.pl