UWAGA KIBICE!!!

Ostatni mecz w sezonie dla „Azotów-Puławy” lub MMTS-u Kwidzyn będzie okazją do świętowania zdobycia brązowego medalu. Podczas celebrowania przez zawodników, trenerów, a także kibiców zwycięstwa, bardzo często pojawia się szampan. Klub Sportowy „Azoty-Puławy”, będący gospodarzem zawodów informuje, że zgodnie z zaleceniami Ligi Zawodowej zakazane jest wnoszenie alkoholu i świętowanie zwycięstwa za jego pomocą (w tym szampana).

Zakaz spowodowany jest tym, że alkohol (również szampan) niszczy parkiet i wykładzinę boiska w hali sportowej. Dodatkowo podczas ceremonii wniesione będzie podium oraz wystrzelone zostanie confetti. To samo podium pojedzie w weekend do Kielc, gdzie będzie wykorzystane po wielkim finale Superligi. W związku z tym należy zachować je w jak najlepszym porządku. Tymczasem połączenie confetti z alkoholem może spowodować poważne zniszczenie podium i innych elementów dekoracyjnych wykorzystywanych podczas finałów tegorocznych rozgrywek.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zakazu, bowiem spotkanie będzie filmowane i wszelkie zachowania nie respektujące regulaminów (w tym zakazu wnoszenia i używania alkoholu) będą surowo karane nie tylko przez Klub, ale również przez organizatora rozgrywek PGNiG Superligi.