UWAGA Kluby Sportowe Piłki Ręcznej – członkowie Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej

Uprzejmie informujemy, że dzięki uprzejmości KS Azoty-Puławy S.A., Zarząd Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej jest w posiadaniu puli biletów na mecz fazy grupowej Pucharu EHF pomiędzy KS Azoty-Puławy a Chambery Savoie, który odbędzie się 24 lutego o godzinie 16:00 w lubelskiej hali Globus. Chcemy przekazać je Państwu, aby jak największa liczba Członków, Przyjaciół i Partnerów Państwa Klubów, a przede wszystkim szkolonej w Państwa Klubach młodzieży miała okazję uczestniczyć w święcie piłki ręcznej w naszym regionie.

W związku z powyższym, prosimy o przesłanie informacji odnośnie zainteresowania udziałem w wymienionym meczu, wraz z zapotrzebowaniem ilościowym na bilety i wskazaniem kontaktu (e-mail i nr tel.) do opiekuna grup, które wyrażą chęć udziału z ramienia Państwa Klubu. Jednocześnie zaznaczamy, że liczba biletów jest ograniczona, ale dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa potrzeby.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: witkowski@lzpr.pl do poniedziałku (19 lutego), do godz. 12:00. W informacji zwrotnej do wskazanego opiekuna grupy podamy szczegóły dotyczące odbioru biletów i ich ilości przyznanej dla Klubu.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia meczowego na facebook’u i udostępnienia go za pomocą Państwa środków przekazu: www.facebook.com/events/751284341721315/

Do zobaczenia w hali Globus!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej