W niedzielę z Energą MKS Kalisz o trzy punkty

10 wrz 2021 |

Przed nami druga kolejka spotkań PGNiG Superligi, w której podejmiemy we własnej hali Energę MKS Kalisz.

Przed nami druga kolejka spotkań PGNiG Superligi, w której podejmiemy we własnej hali Energę MKS Kalisz.

Pierwsze, inauguracyjne spotkanie sezonu 2021/22 przyniosło pewne zwycięstwo Azotów-Puławy, przez co apetyt kibiców na wysokie zwycięstwo został rozbudzony. Oczekiwania względem zespołu podsyca również fakt, iż w sezonie 2020/21 niebiesko-biało-czerwoni pewnie pokonali w obu meczach swoich niedzielnych rywali ponad dziesięciobramkową przewagą.

 

Będzie to wymagający przeciwnik. Dobrze zaprezentowali się w Zabrzu więc oczekujemy twardego meczu, ponieważ obecnie w ich drużynie zawodnicy na każdej pozycji reprezentują wysoki poziom więc Kalisz jako cała drużyna będzie groźna. – powiedział przed meczem Paweł Podsiadło, rozgrywający Azotów-Puławy

Nastroje są bojowe i do każdego spotkania musimy podchodzić w stu procentach zaangażowani i dawać z siebie wszystko. Ułożyliśmy sobie w głowie to, co nie zagrało w zespole w poprzednim spotkaniu i spróbujemy, aby w kolejnym spotkaniu 60 minut było dobre. Jesteśmy dobrze przygotowani do tego, żeby pokazywać się w okolicy czterdziestu procent skuteczności obron i postaramy się to utrzymać, a mile widziana byłaby skuteczność na poziomie pięćdziesięciu procent. – Mateusz Zembrzycki, bramkach puławskiej drużyny.

2.kolejka PGNiG Superligi: KS Azoty-Puławy S.A. – Energa MKS Kalisz
12.09.2021 g.15:00
Hala MOSiR Puławy, ul. Partyzantów 11
Transmisja spotkania: Emocje.TV
Bilety: https://sklep.ebilet.pl/72057594037927951